SHURE PGA27 (PG ALTA)

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 020 Kč
Cena bez DPH 4 149 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-7%
Doporučená s DPH 5 420 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: SR_.S PGA27-LC
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kondenzátorový velkomembránový mikrofon pro studiové i pódiové použití, PG Alta série, směrová charakteristika: kardioidní, čisté výšky a plné basy, rozšířený dynamický rozsah

Jen těžko byste hledali výrobce mikrofonů, který se může pochlubit podobnou tradicí, renomé a širokým portfoliem jako firma Shure. Tato legenda neodmyslitelně patří k mikrofonní technice a ne neprávem si většina lidí pod slovem mikrofon vybaví právě některý z modelů Shure. Vysoce ceněné produkty má ovšem tato firma i mimo mikrofonní techniku.
Cesta za slávou začala již roku 1925 a již brzy poté začíná firma distribuovat a poté i navrhovat a vyrábět vlastní vysoce kvalitní mikrofony. Do roku 1935 má ve svém portfoliu krystalový i kondenzátorový mikrofon, během válečných let pak dodává mikrofony pro ozbrojené síly Spojených států amerických. Je také největším výrobcem přenosek v poválečné Americe a stejně jako u mikrofonů i v této oblasti přichází s celou řadou vylepšení.
Roku 1951 spatřuje světlo světa model Unidyne 55S, jehož podobu i zvuk navždy proslavil Elvis Presley. Přelomovým je rok 1965, kdy Shure přichází s řadou mikrofonů Studio Microphone, konkrétně modelem SM57, který vyniká odolností a čistotou zvuku. O rok později je představen legendární SM58 a rychle se z něj stává nejpopulárnější zpěvový mikrofon, což je atribut, kterým se může chlubit dodnes.
Roku 1978 přichází model SM81, první kondenzátorový mikrofon vhodný i pro použití při ozvučování. O další senzaci se firma Shure postarala na sklonku 80. let 20. století, kdy se objevují mikrofony Beta 57 a Beta 58. Profesionální mikrofony řady BETA s neodymovými magnety, superkardiodní směrovou charakteristikou a silným výstupem znamenaly skok dopředu v boji proti zpětné vazbě. Jako protiklad řadě Beta je později představena řada PG (Performance Gear), která se i přes nízkou cenu vyznačuje pověstnou Shure kvalitou.
V 90. letech se Shure opět orientuje na nové technologie, k nimž patří IEM odposlechové systémy PSM, elitní studiové mikrofony KSM a bezdrátové systémy řady L, díky kterým se Shure stal brzy jedničkou na „bezdrátovém“ trhu.
Nové tisíciletí se ve společnosti Shure pochopitelně nese ve znamení trvalého vylepšování bezdrátových technologií, výroby prémiových live mikrofonů KSM9 a také uvedení celé řady špičkových sluchátek. Důležitou součástí portfolia Shure jsou dnes znovu i přenosky pro gramofony.
 
Mikrofony Shure PG Alta
Série PG Alta využívá více než 90 letou zkušenost firmy s výrobou špičkových mikrofonů, jejichž odolnost, spolehlivost a nekompromisně věrný zvuk se staly celosvětově uznávaným etalonem. Tyto osvědčené kvality mikrofony Shure PG Alta nyní přináší i do budegtové kategorie, v níž nabízí to správné řešení prakticky pro každý zvukový požadavek, bez ohledu na to, zda je vaším působištěm nahrávací studio, zkušebna, hudební klub, přednášková síň, nebo koncertní pódium.
Všem modelům série je společná kardioidní směrová charakteristika, zaručující solidní separaci zdroje signálu od nežádoucích přeslechů v pozadí, která však současně od uživatelenevyžaduje žádné zvláštní schopnosti ani zkušenosti.
Zvuk série PG Alta je konkrétní, přesně definovaný a pevný jako kámen. Ruku v ruce s tím jde samozřejmě i mechanické provedení, jež díky kovové konstrukci, dotaženému designu a trvanlivému černému nástřiku zaručuje dlouhdobou spolehlivost i při každodenním náročném používání.
 
Shure PGA 27
Velkomembránový kondenzátorový mikrofon PGA 27 si své použití najde nejen ve studiu, jak by se z jeho konstrukce mohlo na první pohled zdát, ale také v živých pódiových aplikacích. Velká plocha jeho snímací kapsle přináší, ve srovnání s jinými mikrofony podobné kategorie, mnohem větší dynamický rozsah a z něj plynoucí čistší výšky a plnější basy. Díky tomu je univerzálně uplatnitelný při záznamu vokálu, libovolných akustických nástrojů a překavpivě i tak dynamicky i frekvenčně náročného nástroje, jakým je elektrifikovaná baskytara.
V těchto případech se uplatní také přepínač citlivosti (PAD), který rozšíří dynamický potenciál mikrofonu o nemalých 15 dB.
Mikrofon PGA 81 ke svému provozu vyžaduje Phantomové napájení 48 V.
 
Použití:
• Univerzální použití ve studiu i na pódiu
• Vokál
• Akustické nástroje
• Baskytarové aparáty
• Domácí nahrávání
 
 
Technické údaje:
• Konstrukce: kondenzátorová (elektret)
• Směrová charakteristika: kardioida
• Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
• Phantomové napájení: 48 VDC
• Proudový odběr: 4 mA
• Impedance: 115 Ohm
• Citlivost (1 kHz): -35 dBV/Pa (17,8 mV)
• Max SPL: 138 dB (1 kHz @ 1% THD)
• Vlastní šum: -
• SNR: -
• Dynamický rozsah: -
• Provedení: side-adress (snímání bokem)
• Přepínač útlumu (PAD): -15 dB
• Vypínač: ne
• Tělo: kovové
• Konektor: XLR
• Hmotnost: 0,453 kg
• Barva: černá
• Příslušenství: úchytka na stojan, koženkové pouzdro

alternativní obrázky: SHURE PGA27 (PG ALTA)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SHURE PGA27 (PG ALTA) zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.