SHURE KSM8 Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 13 499 Kč
Cena bez DPH 11 156 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SR_.S KSM8/B
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Dynamický mikrofon pro zpěv, KSM série, směrová charakteristika: kardioidní, dvojitá membrána, eliminuje proximity efekt, velmi přirozené středy a výšky, není náročný na techniku práce s mikrofonem, barva: černá

Jen těžko byste hledali výrobce mikrofonů, který se může pochlubit podobnou tradicí, renomé a širokým portfoliem jako firma Shure. Tato legenda neodmyslitelně patří k mikrofonní technice a ne neprávem si většina lidí pod slovem mikrofon vybaví právě některý z modelů Shure. Vysoce ceněné produkty má ovšem tato firma i mimo mikrofonní techniku.
Cesta za slávou začala již roku 1925 a již brzy poté začíná firma distribuovat a poté i navrhovat a vyrábět vlastní vysoce kvalitní mikrofony. Do roku 1935 má ve svém portfoliu krystalový i kondenzátorový mikrofon, během válečných let pak dodává mikrofony pro ozbrojené síly Spojených států amerických. Je také největším výrobcem přenosek v poválečné Americe a stejně jako u mikrofonů i v této oblasti přichází s celou řadou vylepšení.
Roku 1951 spatřuje světlo světa model Unidyne 55S, jehož podobu i zvuk navždy proslavil Elvis Presley. Přelomovým je rok 1965, kdy Shure přichází s řadou mikrofonů Studio Microphone, konkrétně modelem SM57, který vyniká odolností a čistotou zvuku. O rok později je představen legendární SM58 a rychle se z něj stává nejpopulárnější zpěvový mikrofon, což je atribut, kterým se může chlubit dodnes.
Roku 1978 přichází model SM81, první kondenzátorový mikrofon vhodný i pro použití při ozvučování. O další senzaci se firma Shure postarala na sklonku 80. let 20. století, kdy se objevují mikrofony Beta 57 a Beta 58. Profesionální mikrofony řady BETA s neodymovými magnety, superkardiodní směrovou charakteristikou a silným výstupem znamenaly skok dopředu v boji proti zpětné vazbě. Jako protiklad řadě Beta je později představena řada PG (Performance Gear), která se i přes nízkou cenu vyznačuje pověstnou Shure kvalitou.
V 90. letech se Shure opět orientuje na nové technologie, k nimž patří IEM odposlechové systémy PSM, elitní studiové mikrofony KSM a bezdrátové systémy řady L, díky kterým se Shure stal brzy jedničkou na „bezdrátovém“ trhu.
Nové tisíciletí se ve společnosti Shure pochopitelně nese ve znamení trvalého vylepšování bezdrátových technologií, výroby prémiových live mikrofonů KSM a také uvedení celé řady špičkových sluchátek. Důležitou součástí portfolia Shure jsou dnes znovu i přenosky pro gramofony.
 
Shure KSM8 Dualdyne
Prémiový dynamický mikrofon KSM8 Dualdyne představuje průlomový a revoluční výrobek, přinášející zcela nové přístupy v konstrukci, technologii a designu vokálních mikrofonů. Je určen pro naprosto dokonalé pódiové snímání vokálu té nejvyšší profesionální úrovně. Vykazuje tu nejryzejší kardioidní směrovost, kterou se do dnešních dnů podařilo firmě Shure vyvinout. Jeho snímací charakteristika nemá žádné zadní laloky, jako super a hyperkardioidní modely, a představuje tak dokonalého partnera pro IEM odposlechové systémy. Současně zachovává přirozenou zvukovou barvu i pro signály snímané mimo osu. To vokalistovi přináší nevídanou míru svobody pohybu, možnost zaměřit se pouze na dokonalý pěvecký výkon, bez nutnosti neustále přemýšlet nad správnou technikou práce s mikrofonem.
Hlasitostní útlum zvuků přicházejících ze směrů mimo osu je při tom velmi výrazný, což napomáhá potlačení přeslechů z ostatních nástrojů, zvyšuje srozumitelnost vokálu a snižuje riziko vzniku zpětné vazby v pódiových monitorech.
Patentovaná kapsle se dvěma ultratenkými membránami prakticky eliminuje proximity efekt, mikrofon si tedy při snímání „v ose“ zachovává vždy stejnou barvu zvuku, bez ohledu na vzdálenost, ze které se do něj zpívá. To oproti ostatním dynamickým mikrofonům razantně rozšiřuje rozsah použitelné snímací vzdálenosti a snižuje požadavky na dodatečnou ekvalizaci. Výsledkem je naprosto čistý zvuk, typický pro kondenzátorové konstrukce, avšak spojený se spolehlivostí, trvanlivostí, robustní konstrukcí a odolností vůči zpětné vazbě, jež je vlastní dynamickým typům.
Pokročilý pneumatický závěs kompletně eliminuje veškerý manipulační hluk, při tom však plně zachovává citlivost mikrofonu v nízkých frekvencích. Ochranu kapsle má na starosti odolná mřížka ze zesílené uhlíkaté oceli, uvnitř pokrytá vodoodpudivou textilní vrstvou.
 
 
Použití:
• Sólový zpěv
 
 
 
Technické údaje:
• Konstrukce: dynamická
• Směrová charakteristika: kardioida
• Frekvenční rozsah: 40 Hz - 16 kHz
• Impedance: 300 Ohm
• Citlivost (1 kHz): -51,5 dBV/Pa (1,85 mV)
• Kapsle s dvojitou membránou
• Potlačený prosimity efekt
• Vemi naturální podání středů a výšek
• Konektor: XLR
• Hmotnost: 0,33 kg
• Barva: černá
• Příslušenství: mikrofonní klip, přepravní obal

alternativní obrázky: SHURE KSM8 Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SHURE KSM8 Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.