SENNHEISER SKP100-G4

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 630 Kč
Cena bez DPH 6 306 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SEN.SKP100-G4
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Plug-on vysílač řady 100, pracovní frekvence: skupina G (566 – 608 MHz)

 
SENNHEISER SKP100-G4
 
Násuvný (plug-on) vysílač SKP 100 – G4 je součástí řady bezdrátových systémů určených především pro použití v rámci filmařské nebo novinářské práce, případně v oblasti audio aplikací. Vysílač je vhodný pro připojení všech druhů dynamických mikrofonů a vedle kvalitního přenosu zvuku na dlouhou vzdálenost disponuje také uživatelsky přívětivým ovládáním s možností rychlého nastavení. Stejně jako další výrobky řady G-4 100 je vybaven 21 skupinami frekvencí s 12 přímo přístupnými předvolbami pro okamžité použití.
 
Vlastnosti
SKP 100 – G4 představuje produkt s vysokou kvalitou zpracování. Vysílač je umístěn v robustním kovovém pouzdře s výrazným podsvíceným displejem zobrazujícím přehledné menu. Případné neúmyslné změně nastavení přístroje zamezuje funkce zámku, funkce automatického vyhledávání zjišťuje dostupné frekvence. Vysílač je vybaven funkcí MUTE a nabízí také možnost fantomového napájení. SKP500 je vyzbrojený systémem HDX, který redukuje hladinu šumu a výrazně zvyšuje kvalitu výsledného zvuku. Zdroj energie potřebné k provozu zařízení zajišťují dvě AA baterie, které v závislosti na intenzitě používání vydrží až 8 hodin. Jejich aktuální stav je zobrazený na displeji.  Vysoký vysílací výkon umožňuje zcela spolehlivé vysílání a zvýšený dosah až do 100 metrů.
 
Specifikace
•    Typ: násuvný plug-on vysílač pro audio a video aplikace
•    Vhodný pro: dynamické mikrofony
•    Napájení: 2x AA baterie
•    Dosah: 100 metrů
•    Výdrž baterií: až 8 hodin
•    Frekvenční rozsah: 1680 laditelných UHF frekvencí 
 
O značce Sennheiser
Německou značku Sennheiser založil v roce 1945 Prof. Dr. Fritz Sennheiser pod názvem Laboratorium Wennebostel. Původně společnost vyvíjela elektronkové měřící přístroje, záhy ale rozšířila portfolio a začala s vývojem mikrofonu MD1. Ten posléze dva roky inovovala, aby v roce 1956 uvedla na trh vylepšený model MD2. Už v roce 1957 přišel Sennheiser s prvním bezdrátovým mikrofonem, který byl hojně využíván v televizním a rozhlasovém vysílání. Okruh výroby se dále rozšiřoval, ohromující úspěch zaznamenala v roce 1968 první otevřená sluchátka HD414. V současnosti patří Sennheiser v oblasti audiotechniky k významným hráčům. Specializuje se na mikrofony pro live i studiové použití, sluchátka, bezdrátové a konferenční systémy. Výrobní linky společnosti sídlí v Německu, Irsku a USA, pobočky Sennheiser jsou i v mnoha dalších zemích po celém světě. Od roku 1982 stojí ve vedení společnosti syn Fritze Sennheisera – Jörg. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SENNHEISER SKP100-G4 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.