SENNHEISER SKM300-G4 S

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 8 900 Kč
Cena bez DPH 7 355 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SEN.SKM300-G4 S
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Ruční bezdrátový vysílač řady 300 bez mikrofonní hlavy, tlačítko MUTE, pracovní frekvence: skupina G (558-626 MHz)

 
SENNHEISER SKM300-G4 S
 
Sennheiser SK300-G4 S je ruční (handheld) vysílač ze série evolution wireless G4 300. Pracuje v UHF pásmu na přenosových frekvencích v rozmezí od 558 – 626 MHz. Ve spojení s dalšími komponenty řady EW G4 300 se vyznačuje excelentní zvukovou kvalitou a velmi jednoduchým ovládáním. Pro přenos signálu je možné využít 2880 laditelných frekvencí a díky vysílacímu výkonu až 50 mW se dosah systému zvyšuje na vzdálenost 100 m. Robustní hliníkové provedení slibuje dlouhou životnost při nasazení v každodenní praxi. Vysílač neobsahuje mikrofonní hlavu.
 
Vlastnosti
Pro rychlou konfiguraci systému je vysílač vybavený funkcí automatického IR párování. Kompletní informace o nastavení a provozním stavu poskytuje přehledný LCD displej, který indikuje RF aktivitu, zobrazuje sílu signálu (AF) a informuje o stavu baterie. Frekvenční rozsah vysílače se pohybuje v rozmezí 80 – 18 000 Hz. Výrobce doporučuje model SKM300 G4 kombinovat s mikrofonní hlavou SENNHEISER e865. Jako zdroj energie slouží dvě AA baterie nebo akumulátor BA 2015. Na jedno nabití dokáže vysílač pracovat až 8 hodin.
 
Specifikace
•    Vhodný pro mikrofonní hlavu SENNHEISER e865
•    Pracovní frekvence: 558 – 626 MHz
•    Počet laditelných frekvencí: 2880
•    Vysílací výkon: 10 / 30 / 50 mW
•    Frekvenční rozsah: 80 – 18 000 Hz
•    Signal-to-noise (1 mV, peak deviation): ≥ 115 dBA
•    THD: ≤ 0.9 %
•    Napájení: 2x AA baterie nebo akumulátor BA 2015
•    Možnost vypnutí pilotního tónu
•    Provozní doba: 8 h
•    Rozměry: 50 x 265 mm
•    Váha: 450 g
 
O značce Sennheiser 
Německou značku Sennheiser založil v roce 1945 Prof. Dr. Fritz Sennheiser pod názvem Laboratorium Wennebostel. Původně společnost vyvíjela elektronkové měřící přístroje, záhy ale rozšířila portfolio a začala s vývojem mikrofonu MD1. Ten posléze dva roky inovovala, aby v roce 1956 uvedla na trh vylepšený model MD2. Už v roce 1957 přišel Sennheiser s prvním bezdrátovým mikrofonem, který byl hojně využíván v televizním a rozhlasovém vysílání. Okruh výroby se dále rozšiřoval, ohromující úspěch zaznamenala v roce 1968 první otevřená sluchátka HD414. V současnosti patří Sennheiser v oblasti audiotechniky k významným hráčům. Specializuje se na mikrofony pro live i studiové použití, sluchátka, bezdrátové a konferenční systémy. Výrobní linky společnosti sídlí v Německu, Irsku a USA, pobočky Sennheiser jsou i v mnoha dalších zemích po celém světě. Od roku 1982 stojí ve vedení společnosti syn Fritze Sennheisera – Jörg. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SENNHEISER SKM300-G4 S zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.