SENNHEISER SK100-G4

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 630 Kč
Cena bez DPH 6 306 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SEN.SK100-G4
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kapesní bezdrátový vysílač řady 100, vč. antény, pracovní frekvence: skupina G (566 – 608 MHz)

 
SENNHEISER SK100-G4
 
Sennheiser SK100-G4 je kapesní (body-pack) vysílač ze série evolution wireless G4 100. Pracuje v UHF pásmu s šířkou 42 MHz na přenosových frekvencích v rozmezí od 566 do 608 MHz. Ve spojení s dalšími komponenty řady EW G4 100 se vyznačuje excelentní zvukovou kvalitou a velmi jednoduchým ovládáním. Pro přenos signálu je možné využít 1680 laditelných frekvencí a díky vysílacímu výkonu 30 mW se dosah systému zvyšuje až na vzdálenost 100 m. Robustní provedení slibuje dlouhou životnost při nasazení v každodenní praxi.
 
Vlastnosti
Pro rychlou konfiguraci systému je vysílač vybavený funkcí automatického IR párování. Vstupní část je osazena 1/8" jack konektorem, který si poradí s mikrofonní i linkovou úrovní signálu. K deaktivaci vstupu slouží přepínač MUTE. Kompletní informace o nastavení a provozním stavu vysílače poskytuje přehledný LCD displej, který indikuje RF aktivitu, zobrazuje sílu signálu (AF) a informuje o stavu baterie. Jako zdroj energie slouží dvě AA baterie nebo akumulátor BA 2015. Na jedno nabití dokáže vysílač pracovat až 8 hodin.
 
Specifikace
•    Pracovní frekvence: 566 – 608 MHz
•    Počet laditelných frekvencí: 1680
•    Vysílací výkon: 30 mW
•    Frekvenční rozsah: 80 – 18 000 Hz (mikrofonní úroveň signálu), 25 – 18 000 Hz (linková úroveň signálu)
•    Signal-to-noise (1 mV, peak deviation): ≥ 110 dBA
•    THD: ≤ 0.9 %
•    Napájení: 2x AA baterie nebo akumulátor BA 2015
•    Možnost vypnutí pilotního tónu
•    Provozní doba: 8 h
•    Rozměry: 82 x 64 x 24 mm
•    Váha: 160 g
 
O značce Sennheiser 
Německou značku Sennheiser založil v roce 1945 Prof. Dr. Fritz Sennheiser pod názvem Laboratorium Wennebostel. Původně společnost vyvíjela elektronkové měřící přístroje, záhy ale rozšířila portfolio a začala s vývojem mikrofonu MD1. Ten posléze dva roky inovovala, aby v roce 1956 uvedla na trh vylepšený model MD2. Už v roce 1957 přišel Sennheiser s prvním bezdrátovým mikrofonem, který byl hojně využíván v televizním a rozhlasovém vysílání. Okruh výroby se dále rozšiřoval, ohromující úspěch zaznamenala v roce 1968 první otevřená sluchátka HD414. V současnosti patří Sennheiser v oblasti audiotechniky k významným hráčům. Specializuje se na mikrofony pro live i studiové použití, sluchátka, bezdrátové a konferenční systémy. Výrobní linky společnosti sídlí v Německu, Irsku a USA, pobočky Sennheiser jsou i v mnoha dalších zemích po celém světě. Od roku 1982 stojí ve vedení společnosti syn Fritze Sennheisera – Jörg. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SENNHEISER SK100-G4 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.