SENNHEISER EM100-G4

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 10 180 Kč
Cena bez DPH 8 413 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SEN.EM100-G4
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Síťový stolní bezdrátový přijímač řady 100, vč. antén a zdroje NT2, pracovní frekvence: skupina G (566 – 608 MHz)

 
SENNHEISER EM100-G4
 
SENNHEISER EM100-G4 je bezdrátový přijímač se skutečnou diverzitou signálu, určený pro použití spolu s bezdrátovými systémy Sennheiser Evolution G4. Tento model operuje ve frekvenčním pásmu 566 – 608 GHz (skupina G). Na výběr je ze 1680 plně nastavitelných UHF frekvencí s šířkou frekvenčního pásma až 42 MHz, což poskytuje spolehlivý provoz bez nežádoucí interference napříč dvaceti kanály. Zřetelný LCD displej s intuitivním ovládáním zajišťuje bezproblémové nastavení. Synchronizace se provádí jednoduše a rychle – stačí zmáčknout tlačítko „sync“ na přijímači.
 
Vlastnosti
Přístroj je umístěn v pevném celo-kovovém šasi v poloviční rackové velikosti (1U, 9,5 palce). Bezdrátový signál spolehlivě dosáhne až do vzdálenosti 100 metrů. Synchronizace se provádí pomocí infračerveného portu a nová propojovací funkce zajišťuje synchronizaci s až 12 přijímači. Vysokofrekvenční výstupní výkon dosahuje až 30 mW. Přístroj využívá vysoce kvalitního širokopásmového kompanderu Sennheiser HDX. Součástí balení jsou dvě antény, napájecí zdroj NT2, kabel RJ10 a sada GA3 pro namontování přístroje do rackové skříně.
 
Specifikace
•    Rozměry: 190 x 212 x 43 mm 
•    Celkové harmonické zkreslení ≤ 0.9 % 
•    Hmotnost: 980 g 
•    Asymetrický výstup 6.3 mm jack: +12 dBu 
•    Symetrický výstup XLR: +18 dBu 
•    Poměr signál/šum ≥ 110 dBA 
•    Napájení: 12 V DC; 300mA
•    Anténní konektory 2 x BNC  
 
O značce Sennheiser
Německou značku Sennheiser založil v roce 1945 Prof. Dr. Fritz Sennheiser pod názvem Laboratorium Wennebostel. Původně společnost vyvíjela elektronkové měřící přístroje, záhy ale rozšířila portfolio a začala s vývojem mikrofonu MD1. Ten posléze dva roky inovovala, aby v roce 1956 uvedla na trh vylepšený model MD2. Už v roce 1957 přišel Sennheiser s prvním bezdrátovým mikrofonem, který byl hojně využíván v televizním a rozhlasovém vysílání. Okruh výroby se dále rozšiřoval, ohromující úspěch zaznamenala v roce 1968 první otevřená sluchátka HD414. V současnosti patří Sennheiser v oblasti audiotechniky k významným hráčům. Specializuje se na mikrofony pro live i studiové použití, sluchátka, bezdrátové a konferenční systémy. Výrobní linky společnosti sídlí v Německu, Irsku a USA, pobočky Sennheiser jsou i v mnoha dalších zemích po celém světě. Od roku 1982 stojí ve vedení společnosti syn Fritze Sennheisera – Jörg. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu SENNHEISER EM100-G4 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.