SENNHEISER E835-S 3PACK

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 000 Kč
Cena bez DPH 5 785 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SEN.E835-S 3PACK
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Set 3 vokálních dynamických mikrofonů, směrová charakteristika: kardioidní, frekvenční rozsah: 40 Hz – 16 kHz, konektor: XLR 3-M

Historie německé společnosti Sennheiser, jednoho z nejpřednějších světových výrobců profesionálních mikrofonů a sluchátek, sahá až do roku 1945. Tehdy ji ve vesnici Wennebostel nedaleko Hannoveru coby rodinný podnik založil Dr. Fritz Sennheiser. Ačkoliv prvním produktem firmy byl voltmetr, hned v roce 1946 přichází na trh s prvním mikrofonem DM 1. Tak započala dlouhá cesta neúnavného vyvíjení a inovací mikrofonů, kterou ctí inženýři Sennheiser dodnes.
V šedesátých letech pak společnost udělala významný skok ve vývoji otevřených sluchátek. Speciálně model HD 414 přinesl firmě velkou popularitu. Později se sluchátka Sennheiser pro svou kvalitu a spolehlivost začala používat v leteckém průmyslu.
V roce 1982 firma uvedla na trh první moderní bezdrátové mikrofony a od té doby je Sennheiser jedním z hlavních vývojářů těchto produktů. Ostatně v roce 1996 získala společnost za svou bezdrátovou technologii televizní ocenění Emmy. A není to jediná cena takto významného ražení; už v roce 1987 získal Sennheiser technického Oscara za mikrofon MKH 816. Roku 1991 se k firmě přičlenila další německá legenda na poli mikrofonů – Georg Neumann GmbH.
Pro Sennheiser je klíčová co nejpřesnější reprodukce, spolehlivost a variabilita. Aby svou laťku kvality udržela, soustředí společnost svou výrobu do tří továren s plně kvalifikovanými pracovníky; nejstarší je v domovském Wennebostelu, od roku 1990 provozuje další v irském Tullamore a poslední vznikla roku 2000 v Albuquerque, v Novém Mexiku.

Dynamický mikrofon Sennheiser e 835-S je vhodný především pro zpěváky, kteří se na podiu potřebují prosadit v hlasitějším hudebním kontextu, protože zvládá vysoký akustický tlak. Kardioidní směrová charakteristika se postará o velmi dobrou odolnost proti zpětné vazbě a přeslechům ostatních nástrojů. Vyrovnaná frekvenční odezva poskytuje vyvážený zvuk, i když se během vystoupení budete lehce vychylovat z osy mikrofonu.
Díky lehce zvýrazněným výškám nabízí mikrofon e 835-S výbornou srozumitelnost, kterou jistě ocení nejen zpěváci, ale i mluvčí a přednášející. Minimalizovaný proximity efekt naopak dodá hlasu konzistenci, protože basové frekvence zůstávají plné a bez zkreslení. Nežádoucí ruchy jsou po mechanické stránce eliminovány robustní konstrukcí a vnitřním tlumením, po elektronické stránce pak cívkou odstraňující brum. Jedná se o variantu s vypínačem.

Použití

• zpěv, mluvené slovo

Technické údaje:
• Typ mikrofonu: dynamický
• Směrová charakteristika: kardioidní
• Frekvenční rozsah: 40 Hz – 16 kHz
• Citlivost: 2,7 mV/Pa
• Jmenovitá impedance: 350 Ohm
• Minimální zatěžovací impedance: 1 kOhm
• Konektor: XLR 3-M
• Vypínač
• Hmotnost 330 g
• Rozměry: Ø 48 mm x 180 mm

Součásti dodávky:
• Mikrofon e 835-S
• Klipsna MZQ 800
• Transportní obal HHP e
• Návod k použití

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu SENNHEISER E835-S 3PACK zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.