SCHALLER S-Locks Gold

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 659 Kč
Cena bez DPH 545 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: SHL.14010501
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Zámky na popruh, nová verze, barva: Gold

SCHALLER S-Locks Gold
 
Společnost Schaller, která v roce 1981 uvedla jako první koncept zámků pro popruh na kytaru, přišla s novým vylepšeným designem. Zámek S-lock se skládá ze tří kusů vyrobených z kvalitní tvrzené oceli. Je vybaven čtyřmilimetrovým vrutem, který lze jednoduše našroubovat na místo původních popruhových knoflíků pomocí třímilimetrového inbus klíče. Nový systém pevného uchycení zamezuje drnčení kovových částí, zámky jsou tak i při agresivnějším hraní naprosto tiché. Typ zámku S-lock disponuje speciálním kolečkem, které lze jednoduše upevnit pomocí malého šroubováku. Součástí balení jsou navíc semišové podložky pro ochranu laku kytary.
 
Barevné provedení: Gold
 
O značce Schaller 
Německou společnost Schaller GmbH založil jako opravnu hudebnin v roce 1945 Helmut Schaller. I když v minulosti vyráběla i kytarové zesilovače, jsou doménou značky komponenty pro hudební nástroje, zejména ladící mechaniky. Ty používají přední světoví výrobci kytar na vyšších řadách svých nástrojů, a to včetně těch nejznámějších, jako jsou Gibson nebo Fender. Produkty Schaller se vyrábějí pouze v Německu, v bavorském Postbauer-Heng společnost zaměstnává více než 120 lidí. Kromě špičkových mechanik produkuje Schaller i další součásti hudebních nástrojů, jako jsou snímače, kobylky, tremola nebo zámky na kytarové popruhy.

alternativní obrázky: SCHALLER S-Locks Gold

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu SCHALLER S-Locks Gold zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.