ROLAND TR-8 AIRA System

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 13 099 Kč
Cena bez DPH 10 826 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: ROI.414521E32
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bicí automat, 16 padů, zvukový generátor: Analog CIrcuit Behavior, 11 nástrojových typů (včetně zvuků TR-808 a TR-909), 16 padů, 38 knobů, 13 faderů, počet hlasů na takt: max. 16x2, funkce Scatter, efekty: Side chain (zefektování vstupního signálu), reverb, delay, 2 programovatelné výstupy, USB s MIDI clock

Firma Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesák zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla taneční hudba bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303?
Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty BOSS.
 
 
Série Aira
S kořeny sahajícími až k začátkům elektronické hudby, produkty série Roland Aira nabízí kombinaci robustně vyrobeného, pohodlného hardwarového rozhraní s klasickými pady a otočnými tlačítky, technologie ACB (Analog Circuit Behavior) pro věrnou reprodukci hutného, živého zvuku klasických analogových nástrojů Roland a zároveň moderního efektu Scatter, to vše integrovatelné přes USB s Vaším DAW. Každý zástupce série Aira je optimalizován pro maximální kontrolu nad Vaším zvukem během představení i při nahrávání.
 
Roland TR-8
Od svého přestavení v 80. letech až po dnešní dobu definovaly modely TR-808 a TR-909 podobu moderního bicího „soundu“, který byl využit při tisících tanečních nahrávek žánrů jako rap, house, techno nebo trance. Při vývoji jejich nástupce TR-8 bylo cílem vtělit do něj všechny zvuky z analogových obvodů jeho předloh (viz „ACB“), a k tomu přidat zbrusu nové bicí sady. 16 padů, 38 knobů, 11 faderů a plno dalších kontrolerů s praktickým i efektním LED podsvícením se stará o flexibilitu během hry - například Bass Drum a Snare Drum mají samostatné knoby Attack, Snappy a Comp, což umožňuje plynule měnit charakter od velmi průrazného po příjemně měkký. Pro tvorbu patternů využívá metodu TR-REC s až 16 stopami na takt, převzatou z TR-808 a inovovanou o okamžité přepínání mezi módem pro programování a hraní, a také spoustu nových rytmických variací. Krom efektu Scatter (viz „Scatter“) nabízí i funkci Side Chain, která k linkovému signálu z External In přidává rytmické „ducking“ nebo „gating“ efekty. Nástroj umožňuje vysílat i přijímat MIDI a audio data (včetně MIDI clock pro synchronizaci s ostatními zařízeními AIRA) pomocí USB. Roland TR-8 spojuje světy legendárních TR-808 a TR-909 a k tomu přidává nové zvukové škály i možnost konektivity a synchronizace v souladu s nejnovějšími trendy.
 
Scatter
Funkce Scatter umožňuje obrácení (reverse), rozdělení na dílky (slice), gating a další efekty spolu s 10 různými nastaveními jejich intenzity a až 10 variacemi efektů, obojí lehce přepínatelné během hry.
 
ACB (Analog Circuit Behavior)
Analog Circuit Behavior je unikátní metoda generování zvuku, která sestává z modelování chování každé součástky originálního analogového nástroje, čímž se dosáhne přesného zvuku i reakce na hru a ovládání zvuku.
 
Specifikace:
• Bicí automat
• 16 padů
• 11 typů nástrojů (včetně těch z TR-808 a TR-909)
• Zvukový generátor: Analog CIrcuit Behavior (ACB)
• Uživatelské bicí sady: 16
• Uživatelské patterny: 16
• Počet hlasů na takt: max. 16x2 (Variace A/B)
• Tempo: 40-300
• 38 knobů, 13 faderů
• Funkce Scatter: 10 typů
• Efekty: delay, reverb, Side chain
• LED displej
• Výstup na sluchátka
• Linkové výstupy: MIX OUT (L, P), ASSIGNABLE OUT (A, B)
• Linkový vstup: External In
• USB (pro audio i MIDI)
• Rozměry: 400x260x65 mm
• Hmotnost: 1,9 kg

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ROLAND TR-8 AIRA System zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.