ROLAND TM-1 Trigger Module

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 060 Kč
Cena bez DPH 3 355 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 4 159 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: ROB.421051A99
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Trigger modul - kompatibilní s Triggery série RT nebo s Trigger pady Roland

 
ROLAND TM-1 Trigger Module
 
TM-1 je trigger modul značky Roland. Společnost toto zařízení vyvinula jako alternativu k bohatě vybaveným systémům série TD, jejichž možnosti ale mnozí bubeníci nevyužijí. TM-1 nabízí rozšíření bicí soupravy o emulované zvuky. Modul je koncipován pro využití při živé hře a tomuto záměru odpovídá i ovládání pomocí footswitchů, v kombinaci s počítačem ale funguje jako MIDI konvertor. Zařízení je kompatibilní s triggery ze série Roland RT a Roland Trigger Pady, nabízí spolupráci s dvěma triggery nebo s jedním duálním triggerem.
 
Vlastnosti
Elektronika modulu je zabudována v pevném a odolném kovovém šasi, ovládací prvky triggerů (Sens, Pitch, Decay, Level) jsou před nechtěnou manipulací chráněny profilem z ocelové kulatiny. K přepínání zvuků slouží dva kovové footswitche, sešlápnutí obou aktivuje funkci Mute. K dispozici je 15 kitů a 30 firemních vzorků částečně převzatých ze známého Rolandu TR-808. Díky možnosti USB připojení k počítači a softwarovému editoru TM-1 se zvuková nabídka rozšiřuje o dalších 150 samplů nebo import vlastních vzorků. Napájení lze nastavit mezi USB, adaptérem (není součástí balení) a 9V baterií, při provozu na baterii vydrží zařízení až tři hodiny v plném provozu. Rozměry modulu jsou 150x95x60 mm při hmotnosti 550 g.
 
Specifikace
•    Typ: trigger modul
•    Vstupy: 2x trigger in
•    Výstupy: output, phones, USB/midi
•    Počet presetů: 15
•    Počet vzorků: 30
•    Napájení: USB/9V baterie/adaptér (není součástí)
•    Rozměry: 150x95x60 mm
•    Hmotnost: 550 g
 
O značce Roland
Společnost Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesista zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla elektronická hudba či hip-hop bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303. Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty divize BOSS

alternativní obrázky: ROLAND TM-1 Trigger Module

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ROLAND TM-1 Trigger Module zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.