ROLAND HP704 LA

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 52 399 Kč
Cena bez DPH 43 305 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: ROK.420543A38
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano - 88 kláves, klaviatura: PHA-50, 324 zvuků, barva: Light Oak

 
ROLAND HP704 LA
 
Pokročilé digitální piano Roland HP704, které disponuje moderními funkcemi i kvalitním zvukem, nabízí široké využití jak pro začínající hráče, tak pro zkušené hudebníky. Nástroj je vybaven vysoce kvalitní klaviaturou PHA-50 s technologií Escapement a možností nastavení dynamiky i odezvy. Piano disponuje integrovanými cvičebními funkcemi, funkcí Auto Off nebo bezdrátovým rozhraním Bluetooth. K dispozici je technologie Headphones 3D, která zpříjemňuje hru do sluchátek, nebo také technologie SuperNATURAL s neomezenou polyfonií pro pianové zvuky a s nabídkou více než 300 neklavírních zvuků.
 
Vlastnosti
Model HP704 vzhledově vychází z tradičního pianina. Jeho elegantní a kompaktní kabinet ukrývá výkonný zvukový systém Acoustic Projection System se čtyřmi vestavěnými reproduktory. Piano nabízí možnost uložení nastavení pro vlastní hru, její nahrávání skrze USB port nebo využití funkce Dual Play, díky které lze na klaviatuře hrát různými zvuky na její pravé a levé části, popřípadě i vrstvit různé zvuky na sebe. Kladívkovou klaviaturu, kterou lze transponovat v půltónových krocích, tvoří 88 kvalitních kláves, jejichž povrch je tvořen ebenem a slonovinou. Samozřejmou součástí výbavy jsou tři pedály s funkcemi Damper, Soft a Sostenuto, víko klaviatury, metronom a přehledný LCD displej.
 
Specifikace
•    Barva: Light Oak
•    Klaviatura: PHA-50
•    Povrch klaviatury: Syntetická slonovina
•    Počet kláves: 88
•    Zvukový generátor: SuperNATURAL
•    vestavěné reproduktory
•    metronom, LCD displej
•    Polyfonie: 384
•    Počet zvuků: 324
•    sluchátkový výstup
•    USB, USB Midi
•    Zdroj napájení: AC adaptér (je součástí)
•    Stojan na noty (je součástí)
•    Rozměry: 1532 x 612 x 464 mm
•    Hmotnost: 49,9 kg
 
O značce Roland 
Společnost Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesista zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla elektronická hudba či hip-hop bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303. Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty divize BOSS

alternativní obrázky: ROLAND HP704 LA

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ROLAND HP704 LA zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.