ROLAND HP504 RW (SMDP30)

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 44 539 Kč
Cena bez DPH 36 809 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: ROK.414201J32
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano, 88 kláves, klaviatura: PHA-4 Premium Keyboard, transpozice a rozdělení klaviatury, metoda generování zvuku: SuperNATURAL Piano Sound, polyfonie: 128 hlasů, 350 zvuků (včetně 8 bicích sad + 1 SFX sada), efekty, metronom, SMF Recorder, LCD displej, barva: Rosewood

Firma Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesák zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla taneční hudba bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303?
Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty BOSS.


Roland HP504 - domácí digitální piano
Kladívková mechanika, která je na dosah špičce. Věrné zvuky klavíru, pianina a elektrického piana. Stovky dalších zvukových rejstříků. Krásný design a kvalitní zvuk vestavěných reproduktorů i sluchátek.
To vše dělá z Rolandu HP504 domácí digitální piano bez kompromisů. Přestože si tento nástroj zachovává cenovou dostupnost, nenajdete na něm slabé místo. Využívá technologie PHA i SuperNATURAL, které najdete i na mnohem dražších modelech, nabízí široké možnosti uživatelského nastavení a hlavně: při hře se chová jako skutečné piano.  


Kladívková mechanika PHA 4 - Premium
Klaviatura Piano Hammer Action Premium s imitací slonoviny Ivory Feel obsahuje 88 standardních kláves, které jsou k nerozeznání od kláves skutečného piana.
Klávesy jsou vyvážené a opatřené kladívkovou mechanikou. Díky stejnému odskoku jako u reálné klaviatury dosahují klávesy věrné odezvy na různé způsoby hry včetně repeticí.
Roland HP504 nabízí vysoce realistický dojem ze hry a zaručí osvojení správné techniky. Citlivé senzory dokážou přečíst i ty nejjemnější odstíny dynamiky a zaručí odpovídající zvukovou odezvu na vaši hru.
Klaviatura je také výjimečně tichá. Při cvičení pomocí sluchátek nebudete nikoho obtěžovat hlukem kláves.


SuperNATURAL Piano - k nerozeznání od skutečného piana
Technologie SuperNATURAL Piano je chloubou laboratoří Rolandu. Způsob, jakým dokáže simulovat zvuky skutečných akustických nástrojů, je zcela unikátní. Věrně zachycuje nejenom samotnou barvu tónu ve všech dynamických variacích, ale také různé nedokonalosti zvuku, jako jsou ruchy kladívek nebo pedálů.
128-hlasá polyfonie zajistí přirozené doznění všech zahraných tónů.


Zvukové rejstříky
Vyberte si ze 14 klavírních rejstříků, 5 pianin nebo 10 zvuků elektrického piana. Všechny jsou precizní reprezentací skutečných nástrojů.
Funkce Piano Designer vám u pianových rejstříků navíc umožní nastavovat barvu tónu, hluk kladívek, rezonanci strun nebo ladění. Pro každou z 88 kláves zvlášť můžete navíc měnit vlastnosti tónu pomocí funkce Individual Tone Voicing.
Kromě zvuků piana obsahuje Roland HP504 také 321 zvukových rejstříků ostatních nástrojů, akustických i elektronických. K dispozici máte také 8 bicích sad a jednu sadu zvukových efektů.


Damper pedál reaguje jako u skutečného nástroje
Damper pedál je vybavený funkcí Progressive Damper Action a reaguje na různé polohy sešlápnutí. Při hraní tak nejste ochuzeni o finesy a zvukové variace, které vytváří zčásti sešlápnutý pedál.


Rozdělení klaviatury
Piano HP504 umožňuje rozdělení klaviatury na dvě poloviny, kde každá část hraje na jiný zvukový rejstřík, nebo hraní dvou zvukových rejstříků najednou. Pro výuku hry a cvičení se hodí režim Twin Mode, který rozdělí klaviaturu na dvě poloviny o stejné transpozici.


Široký dynamický rozsah díky technologii Dynamic Harmonic
Hrajte fortissimo! Technologie Dynamic Harmonic dokáže správně reprodukovat nejenom jemně zahrané pasáže, ale i ty nejsilnější okamžiky. Zvuk piana se spolu se silou úhozu transformuje a přesně reaguje na váš styl hry.


Cvičení se sluchátky je teď přirozenější
Roland HP504 vám zpříjemní i hraní se sluchátky na uších. Efekt Headphones 3D Ambience dodá zvuku ve sluchátkách rozměr a vytvoří iluzi poslechu piana stojícího v místnosti.


Aplikace pro iOS a spolupráce se zařízeními Apple
Potenciál Rolandu HP504 využijete s aplikacemi pro iOS, které Roland nabízí zdarma. Aplikace Air Performer vám umožní přehrávání skladeb z vašeho iPhonu, iPadu nebo iPodu přes Apple Air na kvalitních reproduktorech Roland HP504 (vyžaduje dokoupení Roland WNA1100-RL Wireless USB Adapter). Pomocí Air Performeru si budete moci také upravit tempo a ladění přehrávané skladby tak, abyste mohli hrát spolu s ní.  
Se svým iPadem pak můžete použít aplikaci Piano Partner, která vás provede výukou hry na piano. Kromě jednotlivých lekcí umí také zobrazit na displeji tabletu notové záznamy všech interních skladeb v Rolandu HP504.


Nahrávejte svou hru a poslouchejte skladby mistrů
Díky internímu sekvenceru můžete nahrát až 99 svých skladeb do paměti nástroje. Neomezený počet pak můžete ukládat na externím flashdisku.
Krásný zvuk piana, poháněný technologií SuperNATURAL Piano, neoceníte jenom při vlastním hraní. Roland HP504 nabízí přes 200 interních klavírních skladeb. Piano tak může plnit roli špičkového klavíristy, který okouzlí vaše přátele během návštěv nebo večírků.


USB porty pro připojení počítače a přehrávání hudby
Svou hru můžete nahrát a uložit na flashdisk. Pomocí USB portu můžete z flashdisku přehrávat audio soubory (WAV nebo SMF), takže můžete preludovat do oblíbených písniček, hrát duety s profesionály nebo prostě jen přehrávat hubu na kvalitních reproduktorech, kterými Roland HP504 disponuje.
Piano HP504 má také USB MIDI port pro připojení počítače. Z piana se tak stává kvalitní MIDI keyboard, kterým ovládáte virtuální hudební nástroje a hudební software ve vašem PC nebo Macu.


Specifikace
• Klaviatura: 88 kláves standardní velikosti
• Mechanika: PHA-4 Premium Keyboard
• Metoda generovaného zvuku: SuperNATURAL Piano Sound
• Interní paměť: 350 zvukových rejstříků
• Efekty: 9 efektů (2 globální, 6 pro piano, 1 pro varhany)
• Polyfonie: max. 128 hlasů
• Metronom: 2/2, 0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 3/8, 6/8, 9/8, 12/8
• Displej: Podsvícený LCD
• Reproduktory: 2 x 12 W
• Audio výstupy:  2 x L/MONO, R (jack: 6,3 mm), 2x sluchátkový výstup (1 x stereo jack 6,3 mm a 1 x stereo jack 3,5 mm)
• Audio vstupy: 1 x (stereo jack 3,5 mm)
• USB: 1 x USB B (pro připojení k PC), 1 x USB A (pro externí paměť/WLAN adaptér)
• Pedály: 3 (damper, soft, sostenuto)
• Rozměry: 1387 x 429 x 860 mm
• Hmotnost: 51,5 Kg
• Barva: rosewood

Při zakoupení tohoto nástroje v období od 1.února do 31.července 2017, získáte bezplatné tříměsíční předplatné k Sheet Music Direct PASS (největší předplacená služba s hudební literaturou). Prostřednictvím počítače, tabletu nebo chytrého telefonu se dostanetete k více než 50 000 titulům hudební literatury, PLUS získáte 50% slevu z ceny výtisku/stažení. Od Adele přes Coldplay až po Mozarta a Beethovena - pro každého se něco najde.

alternativní obrázky: ROLAND HP504 RW (SMDP30)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ROLAND HP504 RW (SMDP30) zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.