ROLAND FP-10

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 14 399 Kč
Cena bez DPH 11 900 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 6 ks


Kód produktu: ROK.420711A
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální stage piano - 88 kláves, klaviatura: PHA-4, polyfonie: 96 hlasů

 
ROLAND FP-10
 
Roland FP-10 je digitální stage piano nabízející skvělý klavírní zvuk v kompaktním balení. Základní model série FP disponuje autentickým pianovým zvukem SuperNATURAL se všemi detaily a přirozenou odezvou odpovídající akustickému nástroji a kvalitní kladívkovou mechanikou PHA-4 s rozsahem 88 kláves. Digitální piano s minimálními rozměry a nízkou hmotností je ideální volbou pro hudebníky, kteří požadují snadnou přenosnost nebo pro uživatele, kteří si nemohou kvůli omezeným prostorovým možnostem zvolit nástroj s většími rozměry.
 
Vlastnosti
Nástroj nabízí uživateli 15 vysoce kvalitních zvuků, které je možné dále obohatit efekty Ambience (10 úrovní) a Brilliance (21 úrovní). Pianové barvy disponují také efekty String Resonance, Damper Resonance a Key Off Resonance. Reálný pocit ze hry poskytuje klaviatura PHA-4, která dovoluje nastavit sílu úhozu v šesti krocích. Výrazové schopnosti rozšiřuje možnost připojení kontrolního pedálu s funkcí half-pedal pro přirozené doznívání. Pro čtyřruční hru je k dispozici režim Twin Piano. S okolními zařízeními lze nástroj propojit prostřednictvím konektoru USB nebo pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.
 
Specifikace
•    Počet zvuků: 15
•    Polyfonie: 96
•    Metoda generování zvuku: SuperNATURAL
•    Efekty: Ambience (10 úrovní), Brilliance (21 úrovní), pro pianové zvuky String Resonance, Damper Resonance a Key Off Resonance
•    Klaviatura: PHA-4 (Escapement, Ivory Feel)
•    Typ klaviatury: Kladívková
•    Počet kláves: 88
•    Výkon reproduktorů: 2 x 6 W
•    Výstupy: 1x sluchátkový / hlavní výstup
•    Vstup pro sustain pedál, podpora funkce half-pedal
•    USB (typ A, typ B)
•    Bluetooth Ver 4.0
•    Rozměry: 1284 x 298 x 324 mm
•    Hmotnost: 12,3 kg
 
O značce Roland 
Společnost Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesista zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla elektronická hudba či hip-hop bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303. Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty divize BOSS

alternativní obrázky: ROLAND FP-10

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ROLAND FP-10 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.