ROLAND FA-06

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 29 069 Kč
Cena bez DPH 24 024 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: ROK.414081E32
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Modernizovaná pracovní stanice uzpůsobená pro maximální kreativitu

 
ROLAND FA-06
 
Pracovní stanice Roland FA-06 nabízí uživateli široké využití, od živého hraní, přes úpravu jednotlivých stop až po produkci ve studiu. Nová řada FA Roland hráčům slibuje výkonost, zrychlení pracovních postupů, univerzálnost i maximalizaci jejich kreativity. Výbava stanice obsahuje rozsáhlou zvukovou kolekci z modelu INTEGRA-7 včetně syntezátoru SuperNATURAL a nespočet efektů studiové kvality. K dispozici jsou ekvalizéry, kompresory, filtry, chorus nebo reverby. Nechybí sekvencer pracující se smyčkami v reálném čase nebo například možnost vlastního samplování s nulovou prodlevou pro okamžité použití při přehrávání audio signálu na 16 stylově podsvícených padech.
 
Vlastnosti
Model FA-06 je opatřen 61 dynamickými klávesami s rychlostní citlivostí a moderním rozhraním s barevným pětipalcovým LCD displejem. Nástroj nabízí maximální polyfonii až 128 hlasů. Disponuje dostatečným množstvím tlačítek a kontrolerů, které přispívají ke zjednodušení ovládání a zefektivnění hry. Model FA-06 umožňuje ovládání zvuků, efektů i externích MIDI zařízeních v reálném čase pomocí šesti programovatelných knobů, včetně tzv. tempo knobu. Kreativce osloví široký výběr efektů. Knihovna poskytuje výběr z 2000 zvuků, které pocházejí z modelu Roland INTEGRA-7. Vybírat je možné z nekonečného množství rejstříků například v kolekci SuperNATURAL Drum Kit, SuperNATURAL Synth nebo SuperNATURAL Acoustic. Další zvuky lze navíc zdarma pořídit v online databázi Roland Axial. Stanice FA-06 má zabudovaný performance sampler, který dokáže zaznamenat vše, co je zahráno na klávesnici. Nahrává ale i stopy z audio vstupů a načítá samply z SD karty, a to přímo během hry. Stejně tak dokáže během hry reagovat i sekvencer, který kromě běžného nahrávání nabízí i funkci vrstvení. 16stopý sekvencer je snadno ovladatelný a vyniká non-stop smyčkovým nahráváním, které zjednodušuje rychlé vytváření skladeb. K pracovní stanici lze jednoduše připojit i další zdroje zvuku, například kytaru nebo mikrofon. K dispozici je linkový a sluchátkový výstup a specifický SUB výstup. Nechybí slot pro SDHC kartu, MIDI či USB port, který umožňuje komunikaci s počítačem či iPadem.
 
Specifikace
• Klaviatura: 61 kláves  
• Metoda generování zvuku: SuperNATURAL, PCM 
• Interní paměť: 2000 zvukových rejstříků 
• Polyfonie: 128 hlasů 
• Sekvencer: 16 MIDI stop 
• Sampler: 16 x 4 samplů, 8hlasá polyfonie, délka samplů omezena kapacitou SD karty 
• Hmotnost: 5,7 kg 
• Barva: černá
 
O značce Roland
Společnost Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesista zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla elektronická hudba či hip-hop bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303. Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty divize BOSS

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ROLAND FA-06 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.