ROLAND AIRA System-1

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 12 460 Kč
Cena bez DPH 10 298 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 13 099 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: ROI.414511E32
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Syntezátor, 25 plnohodnotných kláves, 4 oscilátory, zvukový generátor: Analog Circuit Behavior, funkce PLUG-OUT pro nahrání pluginů, arpeggiatorová funkce Scatter, moderní efekt Crusher, delay, reverb, 73 kontrolerů, synchronizace LFO, delay i dalších nástrojů, MIDI IN/OUT včetně MIDI clock, USB

Firma Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesák zná charakteristický zvuk syntetizátorů Juno, Jupiter nebo SH-1. A kde by byla taneční hudba bez bicích automatů TR-808, TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303?
Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty BOSS.
 
 
Série Aira
S kořeny sahajícími až k začátkům elektronické hudby, produkty série Roland Aira nabízí kombinaci robustně vyrobeného, pohodlného hardwarového rozhraní s klasickými pady a otočnými tlačítky, technologie ACB (Analog Circuit Behavior) pro věrnou reprodukci hutného, živého zvuku klasických analogových nástrojů Roland a zároveň moderního efektu Scatter, to vše integrovatelné přes USB s Vaším DAW. Každý zástupce série Aira je optimalizován pro maximální kontrolu nad Vaším zvukem během představení i při nahrávání.
 
Roland System-1
System-1 odkazuje názvem i charakterem do 70. let minulého století na věhlasné modely System 100, a především System 700. Syntezátor se stejně jako jeho předci chlubí plnotučným tónem, který je vytvářen 4 oscilátory s kontinuálně proměnnou charakteristikou a technologií ACB, modelující chování všech složek zvuku věrně podle analogové předlohy. K tomu přidejte kolečko s 10 variacemi arpeggiatorové funkce Scatter, moderní šťavnatý efekt Crusher, efekty delay a reverb, množství filtrů, synchronizace délky času LFO a delay, 25 plnohodnotných kláves a hlavně možnost okamžitě dotvářet barvu zvuku ke své podobě pomocí celkem 73 LED podbarvených kontrolerů. Ty najdou své využití i při používání pluginů od Rolandu, které můžete nejen ovládat, ale i nahrát přímo do System-1 pro přístup bez nutnosti počítače pomocí technologie PLUG-OUT. Nástroj umožňuje vysílat i přijímat MIDI a audio data a MIDI clock pro synchronizaci s ostatními zařízeními AIRA.
 
Scatter
Funkce Scatter umožňuje obrácení (reverse), rozdělení na dílky (slice), gating a další efekty spolu s 10 různými nastaveními jejich intenzity a až 10 variacemi efektů, obojí lehce přepínatelné během hry.
 
ACB (Analog Circuit Behavior)
Analog Circuit Behavior je unikátní metoda generování zvuku, která sestává z modelování chování každé součástky originálního analogového nástroje, čímž se dosáhne přesného zvuku i reakce na hru a ovládání zvuku.
 
Specifikace:
• Syntezátor
• 25 plnohodnotných kláves
• Fyzické kontrolery: celkem 73
• 4 oscilátory
• Zvukový generátor: ACB
• Uživatelská paměť: 8
• Polyfonie: 4 hlasy
• Funkce Scatter pro různé efekty
• Efekty: Crusher, delay, reverb
• Arpeggia: 6 stop, 6 typů
• Výstup na sluchátka
• Linkový stereo výstup (L/MONO, P)
• Výstupy na pedály: HOLD a CONTROL
• PLUG-OUT: nahrání pluginů do nástroje
• MIDI IN/OUT, MIDI clock, USB
• Rozměry: 472x283x70 mm
• Hmotnost: 2,4 kg

alternativní obrázky: ROLAND AIRA System-1

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ROLAND AIRA System-1 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.