RODE Wireless GO

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 690 Kč
Cena bez DPH 4 702 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: RDE.MROD245
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Univerzální bezdrátový mikrofonní set, 3.5 mm TRS vstup pro externí lavalier mikrofony, využití vysílače jako klopového mikrofonu nebo bodypacku, digitální bezdrátový přenos 2.4GHz s 128bitovým šifrováním, dosah až 70 m, dobíjení přes USB-C, až 7 hodin provozu na jedno dobití

 
RODE Wireless GO
 
RODE Wireless GO je digitální bezdrátový mikrofonní set pracující v pásmu 2,4 GHz. Vyznačuje se čistým zvukem s dynamickým rozsahem až 100 dB. Miniaturní vysílač disponuje zabudovanou kondenzátorovou kapslí se všesměrovou charakteristikou a může být použit jako bezdrátový mikrofon nebo jako bodypack transmiter pro náhlavní a klopové mikrofony. Kompaktní přijímač lze snadno upevnit k digitálnímu fotoaparátu. Sestava s jednoduchým a přehledným ovládáním najde uplatnění při mobilním nahrávání či živém vysílání.
 
Vlastnosti
Systém je schopen zpracovat signál s frekvenčním rozsahem od 50 Hz do 20 kHz (při použití externího mikrofonu od 20 Hz do 20 kHz). Přenos je proti odposlechu chráněn 128bitovým AES šifrováním. Při přímé viditelnosti přijímače a vysílače je dosah systému až 70 m. Oba komponenty jsou napájeny vestavěnými akumulátory, které jsou schopné zajistit nepřetržitý provoz po dobu 7 hodin. Vysílač disponuje kondenzátorovou mikrofonní vložkou se všesměrovou charakteristikou, pro připojení externího mikrofonu je k dispozici 3,5mm TRS vstup. Přijímač je vybavený kontrolním LCD displejem, pro výstup signálu slouží 3,5mm TRS konektor. Výstupní úroveň lze regulovat třístupňovým přepínačem (0 / - 6 / - 12 dB).
 
Specifikace
•    Pracovní frekvence: 2,4 GHz
•    Kondenzátorová mikrofonní kapsle, všesměrová charakteristika
•    Maximální výstupní úroveň: +3dBu
•    Maximální SPL: 100 dB (1kHz @ 1m)
•    Frekvenční rozsah: 50 Hz – 20 kHz (při použití externího mikrofonu 20 Hz – 20 KHz)
•    Dynamický rozsah: 100 dB
•    Napájení: Li-po baterie, nabíjení přes USB
•    Výdrž baterií: 7 h
•    Vstup: 3,5mm TRS 
•    Výstup: 3,5mm TRS
•    Hmotnost: 31 g (vysílač), 31 g (přijímač)
•    Rozměry: 44 × 45,3 × 18,5 mm (vysílač), 44 x 46,4 x 18,5 (přijímač)
•    Příslušenství: 2 x windshield, 1 x pouzdro, 2 x kabel USB-A / USB-C, 1 x audio kabel SC2
 
O značce Rode
Rode Microphones je značka mikrofonů společnosti Freedman Electronics. Založili ji manželé Astrid a Henry Freedmanovi ve Stockholmu, poté ale společnost spolu s rodinou přestěhovali do australského Sydney, kde sídlí dodnes. Po smrti Henryho Freedmana převzal řízení rodinného podniku jeho syn Peter. Vlivem ekonomické krize stála společnost před krachem. Peter Freedman se snažil vyřešit zoufalou finanční situaci dovozem a prodejem čínských mikrofonů. Po zjištění, že většina z dovezených kusů vůbec nehraje, začal mikrofony sám upravovat. Z původního názvu Rodent-1 se stal Rode NT-1 a položil základy budoucího úspěchu. Dnes patří společnost k nejvýznamnějším výrobcům mikrofonů, závod Rode nedaleko Sydney zaměstnává 250 lidí různých profesí. Mikrofony Rode jsou prodávány ve 117 zemích po celém světě. Kromě Rode Microphones patří do skupiny značek Freedman Electronics i Aphex, Event nebo SoundField.

alternativní obrázky: RODE Wireless GO

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu RODE Wireless GO zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.