RODE VideoMic GO

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 590 Kč
Cena bez DPH 1 314 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-11%
Doporučená s DPH 1 790 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: RDE.MROD094
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Filmařský mikrofon, kondenzátorová konstrukce se superkarioidní charakteristikou, 1/2" kapsle, odpružení Rycote® Lyre®, max SPL - 120 dB, frekvenční rozsah 100 Hz – 16 kHz, tělo vyrobené z jednoho kusu tvrdého termoplastu, rozměry: 79 x 73 x 167 mm, hmotnost: 73 g

Kořeny australské značky RØDE sahají do počátku 90-tých let, kdy se pozdější zakladatel firmy Peter Freedman věnuje importu a následné modifikaci čínských mikrofonů, které se díky dobrému poměru kvality a ceny stávají velmi žádaným artiklem. První model dostal název Rodent-1 a později z něho byl odvozen jednak samotný název značky (RODE), ale i označení prvního sériově vyráběného mikrofonu, dnes již legendárního NT1. Na důkaz prestiže a otcova odkazu (když pracoval jako telekomunikační inženýr ve Švédsku) pak Peter použil místo „O“ skandinávský znak „Ø“ a zrodila se značka RØDE.
Brzy poté se výroba z Číny převedla do Austrálie a výrazně se tak zvýšila kvalita i výstupní kontrola. Následoval i úspěch na mezinárodní úrovni s novým modelem NT2, účast na prestižní výstavě NAMM a distribuce do dalších zemí po celém světě. Během následujících 20-ti let se portfolio výrobků rozrůstá o mikrofony všech cenových kategorií z oblasti studiového a živého ozvučení i videa. V roce 2012 firma otevřela kreativní studio "RØDEWORKS" sloužící k rozvoji a inovaci svých výrobků.

 

RØDE VideoMic GO je filmařský  ½“ kondenzátorový mikrofon typu shotgun se superkardioidní charakteristikou navržený zejména pro použití se zrcadlovými fotoaparáty, čemuž je uzpůsobena i jeho nízká hmotnost (pouhých 73 g). Mikrofon je opatřen integrovaným shock-mount systémem Rycote® Lyre®, jehož odpružení značně omezuje manipulační hluk a přenos vnějších rušivých frekvencí. K nízkému přenosu vibrací dále přispívá i tělo vyrobené z jednoho kusu tvrdého termoplastu. Díky přísně směrové superkardioidní charakteristice je možné přesně zaznamenat dění před kamerou a upozadit zvuky přicházející ze stran a zadní části. Mikrofon je opatřen kroucenou šňůrou a konektorem jack 3.5 mm, v základní výbavě nechybí ani protivětrná ochrana.

 

Aplikace:
• Mikrofon pro filmaře
• Použití s digitálními fotoaparáty

Vlastnosti a technické údaje:
• Kondenzátorový „shotgun“ mikrofon
• Membrána: 1/2“
• Odpružení Rycote® Lyre®
• Superkardioidní charakteristika
• Frekvenční rozsah: 100 Hz - 16 000 Hz
• Maximální SPL: 120 dB (@ 1kHz, 1% THD into 1KΩ load)
• Citlivost: -35.0dB re 1 Volt/Pascal (17.80mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
• EIN: 34dB-A
• Konektor: 3.5 mm jack
• Rozměry: 79.00mmH x 73.00mmW x 167.00mm
• Hmotnost: 73 g
 

alternativní obrázky: RODE VideoMic GO

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu RODE VideoMic GO zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.