RODE iXY

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 723 Kč
Cena bez DPH 2 250 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: RDE.MROD070
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný stereo kondenzátorový mikrofon, 2 x ½“ membrána s kardioidní charakteristikou, XY uspořádání, vestavěný AD převodník s rozlišením 24 bit/96 kHz, frekvenční rozsah 20Hz - 20kHz, max. SPL: 120dB, součástí pěnová ochrana a cestovní case, navrženo a vyrobeno v Austrálii, verze s 30-pin konektorem

Kořeny australské značky RØDE sahají do počátku 90-tých let, kdy se pozdější zakladatel firmy Peter Freedman věnuje importu a následné modifikaci čínských mikrofonů, které se díky dobrému poměru kvality a ceny stávají velmi žádaným artiklem. První model dostal název Rodent-1 a později z něho byl odvozen jednak samotný název značky (RODE), ale i označení prvního sériově vyráběného mikrofonu, dnes již legendárního NT1. Na důkaz prestiže a otcova odkazu (když pracoval jako telekomunikační inženýr ve Švédsku) pak Peter použil místo „O“ skandinávský znak „Ø“ a zrodila se značka RØDE.
Brzy poté se výroba z Číny převedla do Austrálie a výrazně se tak zvýšila kvalita i výstupní kontrola. Následoval i úspěch na mezinárodní úrovni s novým modelem NT2, účast na prestižní výstavě NAMM a distribuce do dalších zemí po celém světě. Během následujících 20-ti let se portfolio výrobků rozrůstá o mikrofony všech cenových kategorií z oblasti studiového a živého ozvučení i videa. V roce 2012 firma otevřela kreativní studio "RØDEWORKS" sloužící k rozvoji a inovaci svých výrobků.

 

Rode iXY je přenosný stereo mikrofon speciálně navržený pro záznam s vaším iPhone nebo iPadem. Mikrofon je vybaven dvěmi ½“ membránami s kardioidní charakteristikou uspořádanými v režimu XY pro přesné stero podání. Kondenzátorová konstrukce mikrofonu je doplněna o vestavěný A/D převodník v rozlišení 24-bit/96 kHz. Díky těmto vlastnostem a faktu, že mikrofon se vyrábí přímo v Austrálii se jedná o ultimátní řešení pro záznam zvuku s vašimi iOS zařízeními. K dispozici je SW hi-pass filtr. Mikrofon je opatřen jednoduchou svorkou (clip) pro upevnění na iOS zařízení. Součástí balení je pěnová ochrana a cestovní case.
Mikrofon se dodává ve dvou verzích lišící se připojením: Lightning verze je určená pro novější Apple výrobky iPhone® 5s, iPhone® 5 and iPhone® 5c. Verze s 30-pin konektorem se hodí pro iPhone® 4S, iPhone® 4, iPad® (3rd generation) a iPad® 2.

 

Aplikace:
• Ultimátní záznam prostřednictvím iOS zařízení

Vlastnosti a technické údaje:
• Kondenzátorový stereo mikrofon
•2 x ½“ membrána
• Kardiodní charakteristika
• Vestavěný AD převodník s rozlišením 24 bit/96 kHz
• Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 000 Hz
• SPL: 120dB SPL (@ 1kHz, 1% THD into 1KΩ load)
• Citlivost: -42.0dB re 1 Volt/Pascal (8.52mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
• Šum: Equivalent Noise Level 18 dB-A
• Výstupní konektor: Apple 30-pin
• iOS zařízení
• Rozměry: 46.00 x 55.00 x 40.00 mm
• Hmotnost: 40 g
 

alternativní obrázky: RODE iXY

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu RODE iXY zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.