PRONOMIC M-602FX-MP3

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 490 Kč
Cena bez DPH 2 884 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: PNC.44931
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Profesionální 6-kanálový minimix s digitálním efektovým procesorem a MP3 Bluetooth přehrávačem, 3pásmový EQ a LOW CUT filtr na kanálech 1 & 2, FX-Send na každém kanálu, CD/Tape In/Out (Cinch) připojitelné k mixu nebo telefonu, 48V fantomové napájení

 
PRONOMIC M-602FX-MP3
 
PRONOMIC M-602FX-MP3 je kompaktní mixážní pult s digitální efektovou jednotkou a USB / bluetooth přehrávačem. Je vybavený šesti vstupními kanály (2x mono, 2x stereo), jednou efektovou sběrnicí (FX) a dvěma stereo výstupy (MAIN, CTRL). Mono kanály disponují třípásmovým ekvalizérem s pevně přiřazenými frekvencemi a předzesilovači se ziskem 60 dB. Ovládání hlasitosti hlavního výstupu zajišťuje posuvný potenciometr. Robustní provedení zaručuje vysokou odolnost při mobilním použití. Jako příslušenství je přiložen napájecí adaptér.
 
Vlastnosti
Výbava mono kanálu zahrnuje ovladač citlivosti (TRIM), třípásmový ekvalizér (LOW, MID, HIGH), low-cut filtr (75 Hz@18 dB/oct), potenciometry efektové sběrnice (FX), stereopozice (PAN), hlasitosti (LEVEL) a LED diodu signalizující přebuzení. Stereo kanály disponují přepínačem citlivosti, potenciometry efektové sběrnice a hlasitosti. Vstup signálu obstarávají konektory TRS a XLR (kanály 1 a 2). Smíchaný audio signál je směrován do hlavního, monitorovacího a nahrávacího výstupu. Digitální efektová jednotka nabízí pro úpravu zvuku 100 efektových algoritmů. Pro přehrávání hudebních souborů lze využít zabudovaný MP3 přehrávač s podporou bezdrátové technologie bluetooth.   
 
Specifikace
•    Počet kanálů: 6 (2 mono + 2 stereo) 
•    1x AUX na každém kanálu
•    Vstupní konektory: XLR (kanály 1 a 2) , ¼” TRS (kanály 1 až 6)
•    RCA vstupy a výstupy 
•    Mono kanály: Třípásmový ekvalizér s pevnými frekvencemi (Bass 80 Hz / Mid 2,5 kHz / High 12 kHz), low-cut filtr (75 Hz@18 dB/oct) 
•    Sluchátkový výstup
•    MP3 přehrávač s podporou bluetooth 
•    Digitální efektová jednotka (100 presetů)

alternativní obrázky: PRONOMIC M-602FX-MP3

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PRONOMIC M-602FX-MP3 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.