PIONEER DJ DDJ-200

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 090 Kč
Cena bez DPH 3 380 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 4 190 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 6 ks


Kód produktu: PIO.DDJ-200
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Smart DJ kontrolér

 
PIONEER DJ DDJ-200
 
Dvoukanálový kontroler DJ DDJ-200 je ideálním nástrojem pro DJs začátečníky. Jednoduchý layout a uspořádání tlačítek a číselníků je podobné jako u profesionální DJ techniky výrobce Pioneer DJ. V závislosti na použitém softwaru je možné mixovat hudbu z iTunes, Rekordbox knihovny nebo streamovat skladby pomocí služby Beatport LINK, SoundCloud Go+, Dezzer či Spotify. Konzole je vybavena funkcí Transition FX, která pomáhá s mixováním a plynulými přechody mezi skladbami a je kompatibilní se smartphony, tablety nebo počítači (PC i Mac). Základům DJingu se lze učit pomocí kompatibilní aplikace WeDJ pro iPhone, ta obsahuje výukový program a tutoriály pro začátečníky.
 
Vlastnosti
Snadno přenosná konzole DDJ-200 má malé rozměry a hmotnost pouhých 1,2 kg. Kontroler lze napájet prostřednictvím externí baterie a pomocí USB kabelu je snadné jej připojit k PC. 8 podsvícených padů poskytuje kontrolu nad Hue Cue Pointy. Zvuk se dá reprodukovat přes připojené chytré zařízení nebo počítač, samozřejmostí je možnost připojení sluchátek. Audio signál lze rozdělit do výstupů master a monitor. Třípásmový ekvalizér ovládá zvukové vlastnosti a vestavěné tlačítko Beat Sync slouží pro synchronizaci tempa skladeb.
 
Specifikace
•    DJ kontroler
•    Kompatibilní DJ software: WeDJ, Rekordbox, Djay, Edjing Mix 
•    Kanály: 2
•    Decky: 2
•    Hot Cue: 8 na každý deck
•    Ruční smyčka: Ano
•    Transition FX, 11 efektových stylů 
•    Třípásmové EQ na každém kanálu 
•    Fader Start: Ano
•    Beat Sync
•    1 x USB B
•    Bluetooth
•    Rozměry: 378 x 48,2 x 208 mm
•    Hmotnost: 1,2 kg
 
O značce Pioneer 
Japonská společnost Pioneer vznikla v roce 1961 v Tokyu a brzy po svém vzniku uvedla na trh první oddělený stereo systém. V průběhu let se postupně etablovala do role celosvětově úspěšného výrobce kvalitní HiFi techniky, jehož poznávací značkou byl typický černý „Urushi“ design. Firma vždy držela krok s novými technologiemi, což jí přineslo mnohá prvenství, např. první auto přehrávač a měnič CD nebo první DVD-R mechanika. S rostoucí oblibou moderních hudebních žánrů jako hip-hop, electro atd. se značka Pioneer stala také synonymem stylu a bezprecedentní kvality výrobků pro širokou DJ komunitu.

alternativní obrázky: PIONEER DJ DDJ-200

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu PIONEER DJ DDJ-200 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.