PEAVEY PVH 1516

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 13 390 Kč
Cena bez DPH 11 066 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PVY.PVH 1516
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Baskytarový reprobox, výkon: 900 W, reproduktory: 2x 8" + 1x 15", impedance: 8 Ohmů

 
PEAVEY PVH 1516
 
PVH 1516 je moderní vylepšená verze osvědčeného basového kabinetu Peavey 1516. Box disponuje organickým vintage zvukem, který je doplněný o pevnou subbasovou složku. Díky dvěma doplňkovým středovýškovým měničům si dobře rozumí také se zkreslovacími efekty nebo přebuzenými zesilovači. Frekvenční odezvu kabinetu lze upravit pomocí vestavěného ekvalizéru. Dřevěná ozvučnice je opatřena ochrannými kovovými rohy a je potažena černým kobercem. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost při náročném touringovém použití.
 
Vlastnosti
Box je osazen jedním 15“ a dvěma 8“ reproduktory, které jsou schopny spolupracovat s basovým zesilovačem o výkonu až 900 W. Robustní bassreflexová ozvučnice je zkonstruovaná z 15mm dřevěné překližky. Ta je potažena černým kobercem a opatřena kovovými rohy. Reproduktory chrání masivní mřížka, transport usnadňují dvě skládací madla. Frekvenční odezvu kabinetu lze přizpůsobit pomocí vestavěného ekvalizéru (EQ1, EQ2, SUB). Třípolohový přepínač je umístěný na zadním panelu. K připojení zesilovače jsou k dispozici dva paralelní vstupy.
 
Řada PVH
Řada PVH zahrnuje čtyři baskytarové kabinety s moderním pevným zvukem a výkonem od 600 W do 1200 W. Boxy osazené 10” (PVH 210, PVH 410), 12” (PVH 212) a 15” (PVH 1516) reproduktory a doplňkovými středo/výškovými měniči jsou zkonstruovány z odolné dřevěné překližky s kobercovou povrchovou úpravou. Odolnost při koncertním použití zvyšují kovové ochranné prvky. Frekvenční odezvu lze u všech kabinetů upravovat pomocí vestavěného ekvalizéru. Díky tomu je možné snadno dosáhnout požadovaného zvuku, vhodného pro jakýkoliv hudební styl. 
 
Specifikace
•    Osazení: 1x15” + 2x8” 
•    Impedance: 8Ω
•    Výkon (cont / prog / peak): 450 W, 900 W, 1800 W
•    Vestavěný ekvalizér: 3 režimy (EQ1, EQ2, SUB)
•    Citlivost (1 W/1 m): 96 dB
•    Frekvenční rozsah: 40 Hz – 4,9 KHz (režim SUB: 40 Hz – 370 Hz)
•    Dělící frekvence: 300 Hz
•    Rozměry: 56,5 cm x 75,5 cm x 44,7 cm
•    Hmotnost: 33,5 kg
 
O značce Peavey 
Americká značka Peavey působí v hudebním průmyslu již od roku 1965 a po celou dobu své existence představuje ztělesnění inovace spojené s kvalitou a spolehlivostí. která jde ruku v ruce s dostupností výrobků co nejširším vrstvám hudebníků. Z jednočlenné firmy založené roku 1965 vybudoval v průběhu let její zakladatel Hartley Peavey jednoho z největších světových výrobců hudebního vybavení s rozsáhlým portfoliem hudebních nástrojů, zesilovačů a profesionálních audio systémů obsahujícím v současnosti přes 2000 produktů. O snaze jít vlastní cestou a nacházet originální technická řešení svědčí více než 180 jeho patentů. Peavey Electronics Corporation patří k průkopníkům v oblasti tranzistorových kytarových zesilovačů, počítačově řízených CNC obráběcích strojů ve výrobě hudebních nástrojů nebo digitálních zesilovačů třídy D. Navzdory částečnému přesunu výroby do Číny jsou zásadní produkty značky Peavey stále vyráběny ve Spojených státech a mezi jejich nejznámější uživatele patří především kytaristé jako Eddie Van Halen, Joe Satriani, Steve Morse, Albert Lee, Vinnie Moore, nebo Tony Mac Alpine.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEAVEY PVH 1516 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.