PEAVEY PV6 USB

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 990 Kč
Cena bez DPH 2 471 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-25%
Doporučená s DPH 3 990 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: PVY.PV6 USB
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Mixážní pult, 2 - 4 mono kanály s reference-quality předzesilovači (XLR), 2 stereo kanály (2x TRS), vestavěné rozhraní USB, phantomové napájení (+48 V), FX send/return, tape in/out, přednastavený master ekvalizer „contour“

Americká společnost Peavey Electronics Corporation je jedním z největších a nejvýznamnějších producentů vybavení pro muzikanty a zvukaře. Prioritami firmy, jíž roku 1965 založil neúnavný vynálezce a inovátor Hartley Peavey, je nabízet vysoce kvalitní výrobky za přijatelnou cenu a neustrnout ve vývoji nových technologií. Důkazem tohoto je na 180 technických patentů, se kterými společnost za svou padesátiletou historii přišla na trh.
Do povědomí kytaristů se firma zapsala především takřka ikonickými aparáty 5150 (později 6505), na jejichž vývoji úzce spolupracovala s kytarovým virtuózem Eddie Van Halenem. Obdobně vznikala i řada zesilovačů JSX; v tomto případě za asistence Joe Satrianiho. Mezi další úspěšné série patří lampové high-gain zesilovače ValveKing, univerzální tříkanálový aparát Triple XXX a také amp modelingová řada Vypyr.
Basisté se v průběhu let mohli spolehnout na řadu komb TNT nebo na hlavu MKIV, která dokáže stabilně pracovat při zátěži pouhé 2 Ohmy. V současnosti jsou v nabídce populární řady basových aparátů Tour a Max.
Kompletní seznam primátů firmy by byl skutečně dlouhý, ovšem za zmínku rozhodně stojí kytary T-60 a baskytary T-40, první nástroje vyráběné pomocí CNC frézy. Světlo světa spatřily už v druhé polovině sedmdesátých let a díky svému technologickému zpracování nabídly výrazně nižší cenu než konkurence.
I na poli zvukové techniky byla společnost Peavey Electronics Corporation vždy tahounem co se pokroku i kvality zpracování týče. Například už v roce 1967 uvedla první komerčně dostupný přenosný ozvučovací komplet PA-3.
V sedmdesátých letech se pod značkou Peavey objevil například unikátní třípásmový ozvučovací box CSP, profesionální mixážní pult PA-6 a také pódiový odposlech Monitor, jenž byl již tehdy vybaven eliminací zpětné vazby v podobě laditelných úzkých filtrů. V druhé polovině sedmé dekády dále přichází Peavey s řadou zesilovačů CS, které se brzy staly standardem na poli profesionálního ozvučování.
Dalším krokem ve vývoji byly obrovské ozvučovací systémy Project I a Project II, jejichž reprodukce byla neslýchaně detailní díky systému třípásmového TriAmp zapojení. V roce 1984 začala společnost vyvíjet zesilovače třídy D, které jsou v současnosti velice populární díky nízké hmotnosti, ekologické spotřebě a vysoké účinnosti.
 
Řada mixážních pultů PV je určena všem, kteří upřednostňují jednoduché a přehledné uspořádání klasického střihu. Model PV 6 USB nabízí uživateli buď 4 monofonní vstupy nebo 2 monofonní a 2 stereofonní vstupy. Dále je k dispozici FX send/return a tape in/out. Jak název napovídá, je vybaven rozhraním USB, které umožňuje dvoustopý záznam smíchaného signálu nebo přehrávání digitálního audia. Pult si najde uplatnění při konferencích, prezentacích a zvučení sólistů či dua.
Mikrofonní vstupy jsou vybaveny tichými předzesilovači „RQ“ (reference-quality) s harmonickým zkreslením pouhých 0,0007 %. První dva kanály v řadě mají třípásmový ekvalizér a další dva (mono/stereo) prostý, avšak účinný dvoupásmový. FX send je v pozici post fader.
Master sekce nabízí kromě hlavního faderu skupinový spínač phantomového napájení (+48 V), spínače „tape/USB to control room“ a „tape/USB to mix“. Na výsledný stereo signál lze aplikovat jednak low cut filtr s fixní hodnotou 80 Hz a speciálně nastavenou ekvalizaci „contour“, která vašemu mixu dodá příjemnou hřejivost.
 
Technické parametry
Vstupy: 2x až 4x mono XLR/TRS, 2x stereo (2x TRS)
Vstupní impedance: 2,2 kOhm (Mic), 10 kOhm (Line), 10 kOhm (stereo line, tape in)
Gain: 10 – 60 dB (Mic), -10 – 40 dB (Line), vypnuto – 20 dB (stereo line)
Frekvenční rozsah: 14 Hz – 25 kHz
Výstupy: Main (2x TRS), Control room (2x TRS), sluchátka (stereo TRS)
Další konektivita: FX send (TRS), FX return (2x TRS) Tape in/out (2x 2 RCA)
USB rozhraní (kompatibilní s OSX a Windows XP a výše)
Výbava mono kanálů: gain, 3pásmový EQ, FX send (post fader), pan, level knob
Výbava stereo kanálů: gain, 2pásmový EQ, FX send (post fader), balance, level knob
Phantomové napájení: +48 V
Spínače „tape/USB to control room“ a „tape/USB to mix“
Master low cut (80 Hz)
Master EQ: spínač „contour“
Rozměry: 192 mm x 247 mm x 69 mm
Hmotnost: 1,77 kg (bez zdroje), 2,31 kg (se zdrojem)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEAVEY PV6 USB zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.