PEAVEY PV10

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 590 Kč
Cena bez DPH 5 446 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-31%
Doporučená s DPH 9 590 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: PVY.PV10
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Mixážní pult, 6 mono kanálů s reference-quality předzesilovači, 2 stereo kanály s volbou 2xTRS/2xRCA, monitor send, FX send, interní multiefekt (16 presetů), tape in/out, přednastavený master ekvalizer „contour“, 60 mm fadery

Americká společnost Peavey Electronics Corporation je jedním z největších a nejvýznamnějších producentů vybavení pro muzikanty a zvukaře. Prioritami firmy, jíž roku 1965 založil neúnavný vynálezce a inovátor Hartley Peavey, je nabízet vysoce kvalitní výrobky za přijatelnou cenu a neustrnout ve vývoji nových technologií. Důkazem tohoto je na 180 technických patentů, se kterými společnost za svou padesátiletou historii přišla na trh.
Do povědomí kytaristů se firma zapsala především takřka ikonickými aparáty 5150 (později 6505), na jejichž vývoji úzce spolupracovala s kytarovým virtuózem Eddie Van Halenem. Obdobně vznikala i řada zesilovačů JSX; v tomto případě za asistence Joe Satrianiho. Mezi další úspěšné série patří lampové high-gain zesilovače ValveKing, univerzální tříkanálový aparát Triple XXX a také amp modelingová řada Vypyr.
Basisté se v průběhu let mohli spolehnout na řadu komb TNT nebo na hlavu MKIV, která dokáže stabilně pracovat při zátěži pouhé 2 Ohmy. V současnosti jsou v nabídce populární řady basových aparátů Tour a Max.
Kompletní seznam primátů firmy by byl skutečně dlouhý, ovšem za zmínku rozhodně stojí kytary T-60 a baskytary T-40, první nástroje vyráběné pomocí CNC frézy. Světlo světa spatřily už v druhé polovině sedmdesátých let a díky svému technologickému zpracování nabídly výrazně nižší cenu než konkurence.
I na poli zvukové techniky byla společnost Peavey Electronics Corporation vždy tahounem co se pokroku i kvality zpracování týče. Například už v roce 1967 uvedla první komerčně dostupný přenosný ozvučovací komplet PA-3.
V sedmdesátých letech se pod značkou Peavey objevil například unikátní třípásmový ozvučovací box CSP, profesionální mixážní pult PA-6 a také pódiový odposlech Monitor, jenž byl již tehdy vybaven eliminací zpětné vazby v podobě laditelných úzkých filtrů. V druhé polovině sedmé dekády dále přichází Peavey s řadou zesilovačů CS, které se brzy staly standardem na poli profesionálního ozvučování.
Dalším krokem ve vývoji byly obrovské ozvučovací systémy Project I a Project II, jejichž reprodukce byla neslýchaně detailní díky systému třípásmového TriAmp zapojení. V roce 1984 začala společnost vyvíjet zesilovače třídy D, které jsou v současnosti velice populární díky nízké hmotnosti, ekologické spotřebě a vysoké účinnosti.
 
Řada mixážních pultů PV je určena všem, kteří upřednostňují jednoduché a přehledné uspořádání klasického střihu. Model PV 10 nabízí 6 monofonních a 2 stereofonní vstupy, jednu monitorovou cestu, interní efektový procesor, tape in/out a výstupy main i control room. Uplatnění si jitě najde v menších sálech, projektových studiích a ve zkušebnách.
Každý z mono vstupů je vybaven velice tichým předzesilovačem „RQ“ (reference-quality) s harmonickým zkreslením pouhých 0,0007 %. Do signálové cesty je možná zapojit oblíbený procesor pomocí konetkorů insert. Stereo kanály pak nabízejí snadné přepínání mezi dvojicemi 6,3 mm Jacků nebo dvojicemi RCA konektorů.
Master sekce je pak kromě dvojice hlavních faderů vybavena skupinovým spínačem phantomového napájení (+48 V) a multiefektem s pečlivě vybranou kolekcí užitečných reverbů, delayů a enhancerů (celkem 16 presetů). Vedle master šavlí naleznete i nenápadné, kouzelné tlačítko „contour“, které spíná speciální ekvalizaci na hlavním výstupu, jež dodá vašemu mixu příjemnou hřejivost.
 
Technické parametry
Vstupy: 6x mono XLR/TRS, 2x stereo (2x TRS nebo 2x RCA)
Vstupní impedance: 2,2 kOhm (Mic), 10 kOhm (Line), 10 kOhm (stereo line, tape in)
Gain: 10 – 60 dB (Mic), -10 – 40 dB (Line), vypnuto – 20 dB (stereo line)
Frekvenční rozsah: 14 Hz – 25 kHz
Výstupy: Main (2x XLR nebo 2x TRS), Control room (2x TRS), sluchátka (stereo TRS)
Další konektivita: monitor send (TRS), FX send (TRS), Tape in/out (2x 2 RCA)
Výbava mono kanálů: insert, gain, low cut, 3pásmový EQ, monitor send (pre fader), FX send (post fader), pan, mute, 60 mm fader
Výbava stereo kanálů: gain, low cut, 3pásmový EQ, monitor send (pre fader), FX send (post fader), balance, mute, 60 mm fader
Interní multiefekt: 16 presetů (hall, delay, enhancer)
Phantomové napájení: +48 V
Spínače „tape to control room“ a „tape to mix“
Master EQ: spínač „contour“
Rozměry: 308 mm x 375 mm x 89 mm
Hmotnost: 4,22 kg

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEAVEY PV10 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.