PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 32 373 Kč
Cena bez DPH 26 755 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P FW924XSP/C327
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-místná bicí souprava, kompozitové korpusy kapur/laminát (7 vrstev – 7,5mm), obsahuje: bass drum (22x16), tomy (10x7, 12x8), floor tom (16 x 14), březový snare drum (14 x 5,5), ohýbané ráfky SuperHoop II, OptiMount mountig systém, charakteristický pevný a konkrétní zvuk, sada neobsahuje hardware ani činely, barva: Satin Cocoa Burst

 
PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst
 
Profesionální bicí souprava Wood-Fiberglass je návratem k mimořádně zásadním a revolučním sériím ze sedmdesátých let minulého století. Spojení dřeva a sklolaminátu tehdy dalo vzniknout naprosto originálnímu nástroji, který se stal okamžitě velice oblíbeným a vyhledávaným. Výsledkem je jedinečný, plný a frekvenčně bohatý zvuk, který je vysoce atraktivní i v současnosti. Design je inspirován v tradičních soupravách, výroba je však moderní se všemi přísně dodržovanými postupy společnosti Pearl. Sada obsahuje basový buben (22“), dva tom tomy (10“ a 12“) a floor tom (16“).
 
Vlastnosti
Korpusy jsou tvořeny sedmi vrstvami materiálu v celkové tloušťce 7,5 milimetru. Konkrétně se jedná o čtyři vrstvy dřeva kapur, dvě vrstvy topolu a jednu vnitřní vrstvu ručně aplikovaného sklolaminátu. Ta zvýrazňuje temnější barevné odstíny zvuku, zatímco topol podporuje jeho průraznost a kapur vykresluje basové frekvence tónu. Tom tomy se uchycují ke stojanům již léty prověřenou a spolehlivou technologií OptiMount Suspension System. Disponují ráfky SuperHoop II a jejich úhel seříznutí hran činí 45 stupňů. Pouze basový bubenhranu zaoblenou, což prospívá basovým frekvencím.
 
O řadě Pearl Wood-Fiberglass
Série Wood-Fibeglass má kořeny v sedmdesátých letech minulého století. Tehdy společnost Pearl představila světu unikátní bicí soupravy vytvořené spojením dřeva se syntetickým materiálem. Výsledkem této fúze byly do té doby nevídané nástroje s jedinečně čistým, hlasitým a jasným zvukem. Nyní jsou tyto sady zpět, prošly však současnými výrobními postupy a tou nejpřísnější kontrolou kvality, pro společnost Pearl typickou. Moderní konfigurace v kombinaci s tradičním designem a zvukem přilákala mnoho bubeníků a to i z řad profesionálů.
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 22“x16“ 
•    Tom: 10“x7“
•    Tom: 12“x8“
•    Floor Tom: 16"x14" 
Materiál: kapur, topol, sklolaminát (celkem 7 vrstev)
Barva: Satin Cocoa Burst
 
O značce Pearl
Historie japonské značky Pearl sahá až do roku 1946, kdy zakladatel Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. V padesátých letech pak přišly první bicí soupravy a v roce 1966 profesionální řada President Series. Koncem šedesátých let začíná vyrábět také příčné flétny, od studentských až po profesionální stříbrné i zlaté modely. V sedmdesátých letech uvádí na trh průhledné akrylátové korpusy a v roce 1980 přichází první série souprav Export, které nyní patří mezi nejprodávanější bicí soupravy na světě. Do portfólia značky patří také bicí hardware a veškerý sortiment perkusí. O kvalitě a renomé značky Pearl svědčí nejlépe slavná jména jejich uživatelů. Mezi světové hráče na bicí Pearl patří Dennis Chambers (Santana), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Brian Frasier Moore (Madonna, Christina Aguilera), Ian Paice (Deep Purple), Mike Mangini (Dream Theatre) a další. 

alternativní obrázky: PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:
Hledat ukázky a videa produktu PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.