PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 32 373 Kč
Cena bez DPH 26 755 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P FW924XSP/C327
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-místná bicí souprava, kompozitové korpusy kapur/laminát (7 vrstev – 7,5mm), obsahuje: bass drum (22x16), tomy (10x7, 12x8), floor tom (16 x 14), březový snare drum (14 x 5,5), ohýbané ráfky SuperHoop II, OptiMount mountig systém, charakteristický pevný a konkrétní zvuk, sada neobsahuje hardware ani činely, barva: Satin Cocoa Burst

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.

 
Wood Fiberglass
V šedesátých letech 20. století začala značka Pearl jako vůbec první na světě experimentovat s kompozitovými korpusy vyrobenými z kombinace dřeva a laminátu, se kterými zaznamenala značný úspěch a představila ve světě bicích nástrojů nový technologický směr, mnohými následovaný. Řada Wood Fiberglass vznikla tedy jako jakýsi návrat k dnes již legendárním soupravám z tohoto období. Kostrukce korpusů vychází z původních koncepcí z šedesátých let, technologie výroby a hardwarové vybavení těchto bubnů však plně odpovídá trendům jednadvacátého století. Vznikly tak nástroje s poměrně specifickým charakterem. Protože se již ve své době po zvukové stránce vymykaly všemu dosud známému, nelze říct, že by šlo přímo o vintage záležitost. Jedná se o moderní bicí soupravy s tak trochu retro nádechem, čemuž odpovídají i nabízené konfigurace a povrchové úpravy.

 
Korpusy
Sedm vrstev kapurového dřeva s jednou vnitřní, ručně nanášenou vrstvou laminátu tvoří korpus o celkové tloušťce 7,5 mm. Bubny produkují spíše níže položený, temnější zvuk, kterým je kapur charakteristický, vrstva laminátu se zase postará o zkrácení dozvuku, průraznější atak a celkově konkrétnější a krásně "zaostřený" a pevný zvuk. Ložné hrany u tomů jsou seříznuté na klasických 45 stupňů, u basových bubnů jsou však zakulacené, což značně přispívá posílení spodních frekvencí zvukového spektra. Celková projekce bubnů opravdu připomíná charakteristický zvuk nahrávek "své" doby, avšak už ve své přirozené podstatě a bez zásahů zvukových techniků zlaté éry rock'n'rollu.

 
Hardware
Bubny jsou osázeny tradičními Pearláckými mušlemi "session style" v lehce modernizovaném designu, ohýbanými ráfky SuperHoops II a pro zavěšení tomů je použit standardní a prozatím nepřekonaný systém OptiMount, který zajišťuje perfektní stabilitu, variabilitu nastavení a zároveň nijak neomezuje korpus v jeho přirozené rezonanci.

 
Konfigurace
• Velký buben: 22x16 – kapur/laminát (7 vrstev – 7,5 mm)
• Floor tom: 16x14 – kapur/laminát (7 vrstev – 7,5 mm)
• Tom: 10x7 – kapur/laminát (7 vrstev – 7,5 mm)
• Tom: 12x8 – kapur/laminát (7 vrstev – 7,5 mm)
• Ohýbané ráfky SuperHoops II
• Kulaté ložné hrany basového bubnu
• barva: Satin Cocoa Burst Ltd.

alternativní obrázky: PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:
Hledat ukázky a videa produktu PEARL Wood-Fiberglass FW924XSP/C Satin Cocoa Burst zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.