PEARL Vision Birch Artisan II VBA Chains Ltd.

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 29 500 Kč
Cena bez DPH 24 380 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P VBA826ESX/C786
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

6-ti místná bicí souprava, březové korpusy (TT: 6 vrstev/7,5mm, FTT a BD: 8 vrstev/10mm), obsahuje: bass drum (22 x 18), tomy (10 x 7 + 12 x 8), floor tomy (14 x 12, 16 x 14), březový snare drum (14 x 5,5), sada hardware HWP830: hi-hat stojan, snare stojan, pedál, rovný činelový stojan, činelový stojan s šibenicí, 2x tom-holder, (činely nejsou součástí soupravy), barva: Chains Ltd.

 
PEARL Vision Birch Artisan II VBA Chains Ltd.
 
Limitovaná poloprofesionální bicí souprava Vision Birch Artisan II nabízí spoustu výhod a vlastností vyšších řad. Její průrazný a čitelný zvuk je dobře využitelný jak pro živé hraní, tak pro účely studiového nahrávání. Potahovaný povrch poskytuje účinnou ochranu a zároveň povedený design. Nastavení a polohování všech bubnů je velice snadné a flexibilní. Sada obsahuje basový buben (22“), dva tom tomy (10“ a 12“), dva floor tomy (14“ a 16“) a snare bubínek (14“). Dále je součástí také kompletní hardware Pearl série 830 a pedál P930.
 
Vlastnosti
Všechny korpusy jsou zhotoveny z březové překližky, což jim dodává velmi průrazný, čitelný a jasně definovaný tón při rozličných úrovních dynamiky. Tom tomy jsou uchyceny jedinečnou technologií společnosti Pearl I.S.S. Tom Mounting System. Jejich poloha je velice snadno nastavitelná a jsou drženy spolehlivě na svém místě bez nežádoucích pohybů. Březový snare bubínek má velmi ostrý zvuk a svou dynamickou citlivostí výborně souzní se zbytkem soupravy. Hardware série 830 je vysoce sofistikovaný a bytelný.
 
O řadě Pearl Vison
Série Pearl Vision skýtá několik typů bicích souprav, které se liší použitým materiálem a konfigurací. Obecně se jedná o poloprofesionální sady, které se u bubeníků těší velké oblíbenosti. Jsou cenově dostupné a přitom oplývají značnou kvalitou. Řada Vision Birch je zhotovena z březového dřeva, stejně tak limitované sady Vision Birch Artisan II. Naproti tomu soupravy Vision Maple jsou celé z javoru. Zvukové aspekty se proto různí a záleží na vkusu konkrétního hráče. Možností designu je velké množství, ať už těch základních nebo sezónních limitovaných.
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 22“x 16“ 
•    Tom: 10“x 7“
•    Tom: 12“x 8“ 
•    Floor Tom: 14“x 12“
•    Floor Tom: 16“x 14“ 
•    Snare Drum: 14“x 5,5“ 
Hardware:
•    BC-830 - Stojan-šibenice
•    C-830 - Rovný stojan
•    H-830 - Stojan na hi-hat
•    S-830 - Stojan na virbl
•    P-930 – Demonator - pedál k basovému bubnu
•    TH-830 - Držáky na tomy
Materiál: bříza 
Barva: Chains (LTD) 
 
O značce Pearl 
Historie japonské značky Pearl sahá až do roku 1946, kdy zakladatel Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. V padesátých letech pak přišly první bicí soupravy a v roce 1966 profesionální řada President Series. Koncem šedesátých let začíná vyrábět také příčné flétny, od studentských až po profesionální stříbrné i zlaté modely. V sedmdesátých letech uvádí na trh průhledné akrylátové korpusy a v roce 1980 přichází první série souprav Export, které nyní patří mezi nejprodávanější bicí soupravy na světě. Do portfólia značky patří také bicí hardware a veškerý sortiment perkusí. O kvalitě a renomé značky Pearl svědčí nejlépe slavná jména jejich uživatelů. Mezi světové hráče na bicí Pearl patří Dennis Chambers (Santana), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Brian Frasier Moore (Madonna, Christina Aguilera), Ian Paice (Deep Purple), Mike Mangini (Dream Theatre) a další. 

alternativní obrázky: PEARL Vision Birch Artisan II VBA Chains Ltd.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL Vision Birch Artisan II VBA Chains Ltd. zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.