PEARL VBL925F Vision Birch - Ruby Fade

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 24 290 Kč
Cena bez DPH 20 074 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P VBL925F/C232
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

5-ti místná bicí souprava, březové korpusy (TT: 6 vrstev/7,5mm, FTT a BD: 8 vrstev/10mm), obsahuje: bass drum (22 x 18), tomy (10x8 + 12x9), floor tom (14x14), ocelový snare drum SensiTone (14 x 5,5), sada hardware HWP900: hi-hat stojan, snare stojan, pedál, rovný činelový stojan, činelový stojan s šibenicí, 2x tom-holder, (činely nejsou součástí soupravy), lakovaný povrch, barva: Ruby Fade

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.

 
Série Vision
Pearl Vision je označení jedné z nejdostupnějších modelových řad bicích souprav, které se již dají směle označit za profesionální hudební nástroje. Naprostá většina modelů této série se vyrábí v konfiguraci 6-ti vrstvých korpusů o tloušťce 7,5 mm pro tom tomy a 8-mi vrstvých korpusů o tloušťce 10 mm pro floor tomy a basové bubny. Pod sériovým označením Vision se vyrábí široká škála bicích souprav, které se vzájemně liší především použitými materiály, typem povrchové úpravy a samozřejmě v konfiguraci rozměrů, tedy každý si vybere nástroj přesně podle svých požadavků. Standardně se k bicím soupravám Pearl Vision dodává hardware řady 900.

 
Korpusy
Březové korpusy, ze kterých je tato bicí souprava vyrobena, poskytují výrazné vyšší frekvence s mírně potlačenými středy a krásným pevným základem ve spodních frekvencích. Zvuk je konkrétní s vyváženým attackem a příjemným melodickým dozvukem. Tento typ korpusů je oblíbený především pro jejich "přirozenou ekvalizaci" a univerzální zvuk vhodný do všech stylů. Vzhledem ke konfiguraci vrstev – tedy šest vrstev pro menší a osm pro větší průměry bubnů – má tak celá souprava vyvážený a ucelený zvuk, poměrně snadno se ladí a zní výborně i "nasucho" bez nazvučení a zvukových korekcí.
Korpusy jsou vyráběny patentovanou technologií SST (Superioŕ Shell Technology) – jejich vrstvy jsou spojovány při vysokých teplotách a tlaku pro dosažení absolutního splynutí bez vzduchových bublin. Tímto je zajištěna maximální rezonanční odezva a bezvadný plný zvuk u každého bubnu.

 
Mušle
U bubnů Pearl Vision jsou použity mušle designově vycházející z nejvyšších řad Pearl Reference. Kontakt mušle s bubnem je minimalizován použitím tzv. "bridge" typu mušlí – jsou klenuté a dotýkají se korpusu pouze v místech šroubů. Zároveň jsou velmi lehké a tím zajišťují bubnu nejlepší možnou rezonanci. Za zmínku také stojí zajímavé řešení háků na obručích basového bubnu - hlava šroubu je v něm zapuštěna. Částečně to eliminuje "vůli" obruče při nižších laděních a navíc je to esteticky přívětivé.

 
Tom holdery
Uchycení tomů u souprav Pearl Vision je řešeno I.S.S. Mounting systémem. I.S.S Mounting adaptér je k bubnu uchycen pomocí dvou šroubů k hornímu ráfku. Jeho výhodami jsou snadná manipulace, dobrá stabilita a nulový kontakt s korpusem. Buben drží pevně na svém místě aniž by byla nepříznivě ovlivněna přirozená rezonance korpusu a jeho zvukové kvality. Samotné tom holdery odpovídají hardwaru řady 900 – tedy disponují UniLock kloubem, který je plynule stavitelný bez ozubení, což umožňuje naprosto přesné nastavení polohy bubnu bez kompromisů. Holdery jsou uchyceny na basovém bubnu pomocí příruby. Ta je odlehčená a pro minimalizaci kontaktu s korpusem velkého bubnu je i zde použit "bridge" systém.

 
Snare Pearl Sensitone
K březovým soupravám Pearl Vision je standardně dodáván ocelový malý buben Pearl Sensitone klasických rozměrů 14'' x 5,5''. Jak již název napovídá, tento malý buben je charakteristický vysokou dynamickou citlivostí a rozsahem. Jeho zvuk je čistý, velice průrazný a s vyšším podílem horních frekvencích zvukového spektra. Zajímavou novinkou je systém uchycení struníku, resp. Jeho zapínání a vypínání - SR-900 Duo-Motion. Umožňuje jednoduchou konverzi pomocí dvou šroubů z klasického pákového zapínání do strany na tzv. Gladstone-type. Každý si tedy může sám vybrat, která verze mu bude více vyhovovat.

 
Hardware řady 900
Hardware série HWP900 patří mezi nejprodávanější hardware na světě. Vyrábí se ze stejných materiálů jako nejvyšší modelové řady, z nichž také vychází designově a je držitelem prestižní ceny M.I.P.A v kategorii "nejlepší hardware pro bicí soupravy". V celé sérii jsou použity plynule stavitelné UniLock klouby bez ozubení, odlévané spojky jednotlivých dílů, paměťové objímky a dvojité nohy s gumovým zakončením. Hardware HPW900 je proslulý pro svou spolehlivost, pevnost, neomezenou nastavitelnost a naprostou absenci všech nežádoucích zvuků.

 
Konfigurace
• Velký buben – 22x18 – 8 vrstev břízy / 10mm
• Floor tom – 14x14 – 8 vrstev břízy / 10mm
• Tom – 10x8 – 6 vrstev břízy / 7,5mm
• Tom – 12x9 – 6 vrstev břízy / 7,5mm
• Snare – 14x5,5 – ocelový Pearl Sensitone
• Hi-hat stojan HPW900
• Snare stojan HPW900
• Rovný činelový stojan HPW900
• Činelový stojan se šibenicí HPW900
• Pedál HPW900
• 2x Tom holder HPW900
• barva (lak): Ruby Fade

alternativní obrázky: PEARL VBL925F Vision Birch - Ruby Fade

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL VBL925F Vision Birch - Ruby Fade zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.