PEARL SSC904XUP Session Studio Classic - Sequoia Red

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 31 790 Kč
Cena bez DPH 26 273 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: PE_.P SSC904XUP/C110
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-místná bicí souprava, březovo-kapurové korpusy (6 vrstev – 7,5 mm), obsahuje: bass drum (20x16), tomy (10x7 + 12x8), floor tom (14x14), souprava neobsahuje hardware a snare drum, lakovaný povrch, univerzální bicí souprava s výjimečným poměrem kvalita/cena, barva: Sequoia Red

 
PEARL SSC904XUP Session Studio Classic - Sequoia Red
 
Bicí souprava Pearl Session Studio Classic je vhodným krokem vpřed pro pokročilé bubeníky. Díky svým vynikajícím zvukovým vlastnostem snese snadno srovnání i s těmi nejvyššími řadami a oblíbilo si ji proto velké množství profesionálních hráčů z celého světa. Kombinace dřev břízy a asijského kapuru dodává bubnům vyváženost a originalitu zvuku. Luxusní design podtrhuje výjimečnost této řady, jež je modernizací již léty prověřených sérií Session. Sada obsahuje basový buben (20“), dva tom tomy (10“ a 12“) a floor tom (14“).
 
Vlastnosti
Unikátní spojení břízy a kapurušesti vrstvách o celkové tloušťce 7,5 milimetru dodává bubnům jedinečnou rezonanci a plný tón. Březové dřevo zvýrazňuje především vyšší frekvence a zajišťuje průraznost zvuku, zatímco tvrdý kapur přináší hutnost tónu. Všechny korpusy jsou osazeny ráfky SuperHoop II a tom tomy se přichycují ke stojanům pomocí technologie Optimount Suspension System. Ta zaručuje spolehlivou stabilitu a snadnou nastavitelnost bez jakýchkoliv rušivých elementů. Hrany bubnů jsou seříznuté v přesném úhlu 45 stupňů.
 
O řadě Pearl Session Studio Classic
Série Session studio Classic má své kořeny v dnes již legendárních soupravách Session, Session Select a dalších. Díky jedinečné kombinaci materiálů březového dřeva a exotického kapuru nabízí velmi osobitý zvuk, který je kvalitativně snadno srovnatelný i s nejvyššími řadami společnosti Pearl. Není tedy divu, že bicí sady Session Studio Classics používají bubenické hvězdy rozmanitých hudebních stylů, jako jsou Gene Hoglan (Testament, ex Death aj.), Terence Higgins (Warren Haynes, Ani DiFranco aj.) nebo Will Kennedy (Yellowjackets aj.).
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 20“x16“ 
•    Tom: 10“x7“
•    Tom: 12“x8“
•    Floor Tom: 14"x14" 
Materiál: bříza, kapur (celkem 6 vrstev)
Barva: Sequoia Red
 
O značce Pearl 
Historie japonské značky Pearl sahá až do roku 1946, kdy zakladatel Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. V padesátých letech pak přišly první bicí soupravy a v roce 1966 profesionální řada President Series. Koncem šedesátých let začíná vyrábět také příčné flétny, od studentských až po profesionální stříbrné i zlaté modely. V sedmdesátých letech uvádí na trh průhledné akrylátové korpusy a v roce 1980 přichází první série souprav Export, které nyní patří mezi nejprodávanější bicí soupravy na světě. Do portfólia značky patří také bicí hardware a veškerý sortiment perkusí. O kvalitě a renomé značky Pearl svědčí nejlépe slavná jména jejich uživatelů. Mezi světové hráče na bicí Pearl patří Dennis Chambers (Santana), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Brian Frasier Moore (Madonna, Christina Aguilera), Ian Paice (Deep Purple), Mike Mangini (Dream Theatre) a další. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL SSC904XUP Session Studio Classic - Sequoia Red zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.