PEARL SSC904XUP Session Studio Classic - Piano Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 31 790 Kč
Cena bez DPH 26 273 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 32 373 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P SSC904XUP/C103
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-místná bicí souprava, březovo-kapurové korpusy (6 vrstev – 7,5 mm), obsahuje: bass drum (20x16), tomy (10x7 + 12x8), floor tom (14x14), souprava neobsahuje hardware a snare drum, lakovaný povrch, univerzální bicí souprava s výjimečným poměrem kvalita/cena, barva: Piano Black

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
 
Session Studio Classics
Pearl Session Studio Classics, to jsou bicí soupravy vyšší střední třídy dosahující nadstandardních kvalit a užitkové hodnoty v poměru k pořizovací ceně. Tradiční a univerzální zvukový projev se širokým žánrovým záběrem, kvalitní zpracování i vysoká odolnost z nich činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají funkční a praktický nástroj s ohledem na rozpočet. Modelová řada Session Studio Classics je již směle zařaditelná mezi profesionální bicí soupravy s oblibou využívané i mezi prvoligovými hráči. Celkový dojem nástroje zdaleka převyšuje svou cenovou kategorii, čemuž rozhodně neubírají ani povrchové úpravy, které kvalitativně odpovídají nejvyšším řadám Pearlu.
 
Korpusy
Kombinace břízy a kapurového dřeva využitá při stavbě korpusů Session Studio Classics vstoupila do povědomí pod názvem "Pearl Session Formula". Jedná se o unikátní spojení těchto dvou dřevin, přičemž bříza poskytuje bubnům výrazný atak, melodické středy a muzikální barevnost, zatímco kapur dodá pevnost spodních frekvencí, vyváží středové pásmo a celkově dodá výrazu soupravy na síle a průbojnosti. Spojení šesti vrstev překližky do 7,5 mm silného korpusu pak probíhá patentovanou technologií Superior Shell Technology. Jednotlivé vrstvy jsou tak dokonale propojeny bez vzduchových kapes a tvoří pevnou akustickou komoru s výbornými rezonančními vlasnostmi.
 
Hardware
Bubny Pearl Session Studio Classic jsou vybaveny ohýbanými ráfky SuperHoop druhé generace, odlehčenými mušlemi Session Lugs a zavěšením tomů Pearl Optimount, které poskytuje maximální stabilitu a variabilitu nastavení při minimalizaci kontaktu s korpusem a tedy i negativních vlivů na rezonanční vlastnosti bubnu.
 
Konfigurace
• Velký buben: 20x16 (6 vrstev kapur/bříza – 7,5 mm)
• Floor tom: 14x14 (6 vrstev kapur/bříza – 7,5 mm)
• Tom: 10x7 (6 vrstev kapur/bříza – 7,5 mm)
• Tom: 12x8 (6 vrstev kapur/bříza – 7,5 mm)
• Ohýbané ráfky SuperHoop II
• zavěšení tomů Pearl Optimount
• lakovaný povrch
• barva: Piano Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL SSC904XUP Session Studio Classic - Piano Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.