PEARL Pearl Export EXX-1455S Red Wine

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 390 Kč
Cena bez DPH 1 975 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P EXX1455S/C91
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Malý buben 14x5,5, korpus z kombinace topolu a mahagonu (6 vrstev/7,5 mm), ohýbané 1,6 mm ráfky, 8 šroubů na straně, univerzální a tradiční zvuk, barva: Red Wine

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
 
Série Export
Série bicích souprav Pearl Export se stala doslova legendou – jedná se o nejprodávanější model bicích všech dob. Pearl Export je pojmem, se kterým se musel setkat už snad úplně každý bubeník. V roce 2013 představila tato japonská společnost obnovenou sérii s řadou inovací, idea původních Exportů však zůstala zachována – bicí souprava, u které přívětivá cena není ani tak kompromis jako spíše příjemný bonus.
 
Korpus
Těla bubnů jsou složena ze šesti vrstev a dosahují tloušťky 7,5 mm. Tvoří je kombinace asijského mahagonu a topolu prémiové kvality. Korpusy jsou vyráběny patentovanou technologií SST (Superioŕ Shell Technology) – jejich vrstvy jsou spojovány při vysokých teplotách a tlaku pro dosažení absolutního splynutí bez vzduchových bublin. Tímto je zajištěna maximální rezonanční odezva a bezvadný plný zvuk u každého bubnu.
 
Hardware
Bubny jsou osazeny novým typem mušlí. Jejich design vzhledově odkazuje na starší verze Exportů, avšak i v tomto ohledu představil Pearl jistá vylepšení. Především byl použitím tzv. Bridge technologie minimalizován kontakt mušle s korpusem pro zajištění lepší rezonance a sustainu bubnu. Změnou vnitřní stavby mušle se také podařilo docílit jejího značného odlehčení, což se na rezonančních vlastnostech bubnu projeví taktéž pozitivně. Ráfky bubnu jsou ocelové, třikrát ohýbané a mají sílu 1,6 mm.
 
Konfigurace
• Snare: 14x5,5 – 6 vrstev mahagon + topol / 7,5 mm
• 8 šroubů na straně
• ohýbané 1,6mm ráfky
• univerzální tradiční zvuk
• barva: Red Wine

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL Pearl Export EXX-1455S Red Wine zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.