PEARL P-830

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 790 Kč
Cena bez DPH 1 479 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 1 863 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: PHW.P P-830
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Jednoduchý single pedál s řetězovým převodem, longboard, kulatá vačka CircleCam, plynule nastavitelný sklon beateru, dvoustranný beater (plast/filc), lehký a skladný pedál bez pevné základny

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
 
Pedál P-830
U nové generace pedálů Pearl jsou použity longboardy stejného typu jako u nejvyšších řad Pearl Eliminator Demon. Jedná se o jednoduchý single pedál bez pevné základny s řetězovým převodem a je určený spíše pro méně náročeného spotřebitele bez velkých požadavků na flexibilitu v nastavitelnosti. Po stránce použitých materiálů a zpracování však nezaostává v žádném směru, je to bytelný kousek hardwaru s vysoce nadprůměrnou životností ve srovnání s jinými výrobky ve své cenové kategorii. Vzhledem k použitým materiálům a absenci pevné základny spočívá jedna z podstatných výhod tohoto pedálu v jeho lehkosti a skladnosti.
 
Nastavitelnost
Pearl P-830 nabízí možnost plynulého nastavení sklonu beateru, tuhosti pružiny a dvoustranný beater (plast/filc). Pedál je vybaven klasickou zcela lineární kulatou vačkou Pearl Circle Cam.
 
Konfigurace
• Řetězový převod
• Nastavitelný sklon beateru
• Kulatá lineární vačka Pearl Circle Cam
• Nadprůměrná životnost

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu PEARL P-830 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.