PEARL P-3000C Eliminator Demon Chain

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 900 Kč
Cena bez DPH 6 529 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 8 343 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PHW.P P-3000C
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Vysoce flexibilní single pedál nejvyšší modelové řady pro basový buben; řetězový převod, pevná základna, možnost nastavení longboard/shortboard; patří mezi nejlepší pedály na světovém trhu

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
 
Pearl Eliminator Demon
V roce 2009 představila společnost Pearl světu svůj úplně nový koncept pedálů k basovým bubnům navazující na do té doby nejvyšší modelovou řadu Eliminator – Pearl Eliminator Demon Drive. Jedná se o vysoce pokročilý systém vynikající především flexibilitou, revolučním pojetím pevného převodu a kvalitou zpracování i každého jednotlivého dílu. Jiný pedál s tak pokročilými možnostmi nastavení na trhu nenajdete. Po velkém úspěchu pedálů Pearl Eliminator Demon Drive na světovém trhu představil Pearl také alternativu s řetězovým převodemPearl Eliminator Demon Chain.
 
Možnosti nastavení
Celý pedál je postaven trochu jako stavebnice. Například sloupky jsou oddělené a souměrné a proto není problém s pomocí imbusového, klasického čtyřhranného klíče (klíč který kombinuje obě tyto koncovky je také k pedálu standardně dodáván) a trochy šikovnosti přestavět dvojpedál na verzi pro leváky nebo jej rozdělit na dva single pedály. Další z možností přizpůsobení, které tento pedál nabízí naprosto exkluzivně je nastavitelná délka boardu. Konverzi z klasického modelu pedálu s patou na longboard verzi lze provést během chvilky pomocí několika šroubů. Výšku boardu i polohu beateru lze vůči ose pedálu nastavit nezávisle na sobě. Držák beateru dokonce nabízí dvě možnosti uchycení na hřídeli – centrickou pro lineárnější a lépe kontrolovatelný chod pedálu a excentrickou pro větší akceleraci a sílu. U verze s řetězovým převodem nalezneme plynule stavitelnou vačku, u pevného převodu nabízí vačka na výběr ze dvou možností napojení táhla na hřídel. Kombinací především těchto čtyř parametrů: délka boardu, výška boardu, centrický/excentrický beater a nastavení vačky dokážete pedál přizpůsobit pro jakýkoliv hráčský styl a techniku; počínaje naprosto lineárním a vyváženým chodem a superrychlým "sportovním módem" konče. Nastavitelnost tuhosti pružin je samozřejmostí, pojistka proti samovolnému uvolňování pružin příjemný bonus. Za zmínku stojí také jeden z pozůstatků původních Eliminátorů – možnost přizpůsobení polohy protiskluzových bodů na boardu pedálu. Pearl k pedálu dodává jednoduchý manuál, ve kterém jsou základní "presety" popsány a doporučeny pro různé styly hry.
 
Ložiska
U pedálů z řad Pearl Eliminator Demon jsou použita ložiska NiNjA Bearings. Jedná se o prvotřídní ložiska s mikroleštěnými kuličkami původně vyvinutá pro použití u profesionálních skateboardů. Zajišťují superhladký chod a velice dlouhou životnost.
 
Beater
K pedálům Pearl Eliminator Demon jsou standardně dodávány kulaté filcové beatery s patentovaným systémem tlumení vnitřních vibrací. Ten prodlužuje jejich životnost, dodává lepší pocit ze hry při silnějších úderech a přispívá tichému a hladkému chodu pedálu. Beatery mají paměťovou objímku pro snadnou montáž a demontáž. Objímka se dá také použít jako závaží, jehož posouváním po ose beateru směrem nahoru lze docílit ještě tvrdšího a silnějšího úderu. Na trhu existuje také dřevěná alternativa ke klasickým filcovým beaterům.
 
Konfigurace
• Řetězový převod
• Pevná základna
• Nastavitelná délka boardu
• Nezávisle nastavitelná výška boardu a poloha beatru
• Nastavitelná převodová vačka
• Špičková ložiska NiNjA Bearings
• Pojistka nastavení pružin

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu PEARL P-3000C Eliminator Demon Chain zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.