PEARL MDT764P Midtown - Black Gold Sparkle

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 10 800 Kč
Cena bez DPH 8 926 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 11 313 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P MDT764P/C701
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-místná bicí souprava, topolové korpusy (6 vrstev/7,5 mm), obsahuje: bass drum (16x14), tom (10x7), floor tom (13x12), snare drum (13x5,5), lehká a skladná bicí souprava s živým a barevným zvukem, barva: Black Gold Sparkle

 
PEARL MDT764P Midtown - Black Gold Sparkle
 
Bicí souprava Midtown je originální a praktický nástroj, který vyniká svými malými rozměry a nízkou cenou. Je přitom velice kvalitní po konstrukční i zvukové stránce. Vejde se na každé podium a do každé místnosti a nadchne průrazným zvukem topolu. Snadný transport a rychlé opětovné sestavení z něj dělá oblíbený nástroj buskerů, ale i klubových jazzmanů a dalších. Kromě toho může výborně posloužit i těm nejmladším bubeníkům. Sada obsahuje basový buben (16“), tom tom (10“), floor tom (13“) a snare bubínek (13“).
 
Vlastnosti
Korpusy bubnů jsou tvořeny šesti vrstvami topolového dřeva v celkové tloušťce 7,5 milimetru. Díky tomu mají poměrně nízkou hmotnost, jejich zvuk je ale plný a průrazný. Tom tom se přichycuje k basovému bubnu technologií OptiLoc Suspension System, která je stabilní a spolehlivá. Samotný basový buben se kvůli svým menším rozměrům nedotýká povrchu. Je s pomocí dvou běžných nožiček a jedné speciální u hrací blány vyzdvižen vzhůru, aby beater pedálu dopadal na ideální místo. Pedál se tedy připevňuje k tomuto přednímu zdvihu a ne k tělu basového bubnu.
 
O řadě Pearl Midtown
Série Midtown zaujme na první pohled malými průměry bubnů a svou úžasnou skladností. Je tedy vhodnou volbou pro začínající bubeníky nízkého věku, kromě toho však oslovuje také stále více pouličních nebo klubových hráčů rozmanitých hudebních stylů. Rovněž láká cenovou dostupností, oplývá ale velmi dobrým zvukem a nespornými konstrukčními kvalitami. Jedná se o vysoce praktickou alternativu velkých bicích souprav, která se vejde i na ta nejmenší podia, do rohů a malých místností a zastane přitom plnohodnotně svoji funkci.
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 16“x14“ 
•    Tom: 10“x7“
•    Floor Tom: 13"x12" 
•    Snare: 13“x5,5“
Materiál: topol
Barva: Black Gold Sparkle
 
O značce Pearl
Historie japonské značky Pearl sahá až do roku 1946, kdy zakladatel Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. V padesátých letech pak přišly první bicí soupravy a v roce 1966 profesionální řada President Series. Koncem šedesátých let začíná vyrábět také příčné flétny, od studentských až po profesionální stříbrné i zlaté modely. V sedmdesátých letech uvádí na trh průhledné akrylátové korpusy a v roce 1980 přichází první série souprav Export, které nyní patří mezi nejprodávanější bicí soupravy na světě. Do portfólia značky patří také bicí hardware a veškerý sortiment perkusí. O kvalitě a renomé značky Pearl svědčí nejlépe slavná jména jejich uživatelů. Mezi světové hráče na bicí Pearl patří Dennis Chambers (Santana), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Brian Frasier Moore (Madonna, Christina Aguilera), Ian Paice (Deep Purple), Mike Mangini (Dream Theatre) a další. 

alternativní obrázky: PEARL MDT764P Midtown - Black Gold Sparkle

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL MDT764P Midtown - Black Gold Sparkle zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.