PEARL DMP925S Decade Maple - Solid Yellow LTD

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 22 040 Kč
Cena bez DPH 18 215 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-14%
Doporučená s DPH 25 620 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P DMP925S/C228
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

5-ti místná bicí souprava, limitovaná edice, materiál korpusů: javor, průměry: BD 22"x18", TT 10"x7", TT 12"x8", FT 16"x16", SD 14"x5,5", sada hardware řady 830, činely nejsou součástí, barva: Solid Yellow

 
PEARL DMP925S Decade Maple - Solid Yellow LTD
 
Bicí souprava Pearl Decade Maple je nástroj pro začátečníky i pokročilé hráče. Nabízí univerzální a snadno laditelný zvuk, který nalezne uplatnění takřka v každém hudebním stylu. Obsahuje basový buben (22“), snare bubínek (14“), dva tom tomy (10“ a 12“) a floor tom (16“). Všechny korpusy jsou vyrobeny z javoru, což jim dodává zvukové aspekty vyšších řad. Sada je proto značně oblíbená i jako sekundární koncertní nástroj profesionálních bubeníků. Je dodávána včetně kompletního hardwaru série 830 a pedálu P-930.
 
Vlastnosti
Proces výroby Superior Shell začíná počátečním výběrem kvalitního dřeva. Jednotlivé vrstvy javoru jsou pečlivě opracovány, zbroušeny a saturovány vlastním roztokem společnosti Pearl AcoustiGlue. Ten naplňuje všechny póry dřeva a dopomáhá vysušení materiálu do konzistence ideální k dosažení co nejlepších zvukových vlastností. Posléze se při vysoké teplotě a hydraulickém tlaku zformují korpusy do finální podoby a celkové tloušťky 5,4 milimetru. Tímto procesem získají průrazný tónbohatou rezonancí a jsou navíc velmi bytelné. Hardware série 830 je spolehlivý a lehce nastavitelný, totéž platí i o pedálu P-930. Tom tomy jsou ukotveny pomocí technologie OptiLoc Suspension System, která díky trojitému uchycení zaručuje dokonalou stabilitu a zachování zvuku.
 
O řadě Pearl Decade Maple
Série Pearl Decade Maple spojuje vysokou kvalitu materiálu a zpracování s velice příznivou cenou. Je tak nejen vhodným odrazovým můstkem pro začátečníky, ale poslouží spolehlivě i pokročilým hráčům. Šestivrstvé korpusyjavorového dřeva, které je typické pro vyšší řady bicích souprav, dosahují tloušťky pouhých 5,4 milimetru. Díky tomu nabízejí ideální míru rezonance a rychle reagují na údery libovolné síly. Všechny jsou vyrobeny patentovanou technologií Pearl Superior Shell, která využívá vysokého hydraulického tlaku a extrémních teplot pro dosažení precizního výsledku.
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 22“x18“ 
•    Snare Drum: 14“x5,5“
•    Tom: 10“x7“
•    Tom: 12“x8“
•    Floor Tom: 16"x16" 
Hardware:
•    Stojan na činel rovný (série 830)
•    Stojan na činel šibenice (série 830)
•    Stojan na hi-hat (série 830)
•    Stojan na snare bubínek (série 830)
•    Pedál (P-930)
•    Nožičky k floor tomu
•    Držáky na tom tomy (TH900I)
Materiál: javor (6 vrstev)
Barva: Solid Yellow LTD 
 
O značce Pearl 
Historie japonské značky Pearl sahá až do roku 1946, kdy zakladatel Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. V padesátých letech pak přišly první bicí soupravy a v roce 1966 profesionální řada President Series. Koncem šedesátých let začíná vyrábět také příčné flétny, od studentských až po profesionální stříbrné i zlaté modely. V sedmdesátých letech uvádí na trh průhledné akrylátové korpusy a v roce 1980 přichází první série souprav Export, které nyní patří mezi nejprodávanější bicí soupravy na světě. Do portfólia značky patří také bicí hardware a veškerý sortiment perkusí. O kvalitě a renomé značky Pearl svědčí nejlépe slavná jména jejich uživatelů. Mezi světové hráče na bicí Pearl patří Dennis Chambers (Santana), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Brian Frasier Moore (Madonna, Christina Aguilera), Ian Paice (Deep Purple), Mike Mangini (Dream Theatre) a další. 

alternativní obrázky: PEARL DMP925S Decade Maple - Solid Yellow LTD

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL DMP925S Decade Maple - Solid Yellow LTD zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.