PEARL Demonator P-930

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 790 Kč
Cena bez DPH 1 479 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-21%
Doporučená s DPH 2 268 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 9 ks


Kód produktu: PHW.P P-930
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Single pedál s řetězovým převodem a pevnou základnou, longboard, PowerShifter systém v patě pedálu, vyměnitelná vačka, plynule nastavitelný sklon beateru, dvoustranný beater s tlumením vnitřních vibrací

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
 
Pedály řady P-930 Demonator
Tato modelová řada v sobě kombinuje vlastnosti stávající vlajkové lodi Pearlu – série Pearl Eliminator Demon – a bývalé nejvyšší řady, nyní už legendárních modelůPearl Eliminator Power Shifter. Výsledkem jsou špičkové pedály, které v sobě spojují inovaci, tradici a kvalitu. Ačkoliv by se to na první pohled podle cenovky nemuselo zdát, jedná se o high-endový hardware, který by ve své cenové kategorii jen stěží našel konkurenci.
 
Konstrukce
Celková konstrukce pedálu se blíží spíše řadám Demon. Z hlediska designu je na první pohled jasné, že jak Demony tak Demonatory pocházejí z jednoho ateliéru, po konstrukční stránce přejímá longboardy a oddělené sloupky. Z původních Eliminátorů zase Power Shifter systém v patě.
 
Převod
Pedály P-930 Demonator disponují odlehčeným řetězovým převodem s klasickou zcela lineární kulatou vačkou Pearl Circle Cam, která se však dá po vzoru původních Eliminátorů upravit pomocí nástavce Orange Progressive Cam. Vznikne tak excentrický převod pro vyšší rychlosti a větší sílu úderu.
 
Beatery
Ke každému správnému pedálu patří beater, konkrétně k Pearl P-930 oboustranný (plast/filc) beater se systémem tlumení vnitřních vibrací Control Core. Jedná se o patentovanou vnitří stavbu hlavy beateru, která přispívá pohodlnějšímu pocitu ze hry při silnějších úderech, prodlužuje celkovou životnost pedálu a napomáhá tichému a hladkému chodu.
 
Konfigurace
• Řetězový převod
• Nastavitelný sklon beateru
• Modulární vačka
• Power Shifter systém v patě pedálu
• Dvoustranný beater Control Core

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:
Hledat ukázky a videa produktu PEARL Demonator P-930 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.