PEARL DE-1455 Daniel Erlandsson Signature Ltd.

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 15 990 Kč
Cena bez DPH 13 215 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P DE1455
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Malý buben z limitované edice o rozměrech 14'' x 5,5'', signature model Daniel Erlandsson, ocelový korpus o tloušťce 1,2mm, černé ohýbané ráfky SuperHoops II, deset šroubů na straně, trubkové dvoubarevné mušle, high-endová řada snare bubnů, průrazný vintage metalový zvuk, povrch mechaniky: chrom/černá

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
Daniel Erlandsson Signature
Daniel John Erlandsson je švédský death-metalový bubeník. Nejvíce je vidět s kapelou Arch Enemy a patří mezi absolutní špičku v žánru. Jako endorser Pearlu se podílel na vývoji svého vlastního signature modelu malého bubnu. Už na první pohled je zcela zřejmé, že tento buben je určen spíše pro bubeníky pohybující se ve vodách tvrdší hudby. Nekompromisní metalový zvuk v tak-trochu-vintage kabátě si vydobyl uznání i mimo okruh zapálených obdivovatelů Daniela a Arch Enemy a dávno opustil kategorii signature nástrojů, které jsou spíše fanouškovským artefaktem.
 
Hardware
Tento malý buben dostal na Danielovo přání deset trubkových mušlí ve dvoubarevném černo-chromoveném provedení. Ty byly vyrobeny speciálně pro tento buben a tvoří tak originální a dominantní designový prvek, který dodává vzhledu bubnu vintage nádech. Ohýbané ráfky SuperHoops druhé generace dostaly stejně jako napínání struníku (standardní throw-off s vyhazováním do strany) černou povrchovou úpravu. Samozřejmě se jedná o kvalitní a odolnou mechaniku nejvyšších řad – tento buben byl navržen s ohledem na jeho uplatnění v nejtvrdších žánrech.
 
Korpus
Hladký ocelový korpus bez ohybu o rozměrech 14 x 5,5'' a tloušťce 1,2 mm je to pravé pro správný metalový buben. Zvuk je průrazný, agresivní a především hlasitý. "Jasný a ostrý zvuk s pořádným atakem vyzdvihne můj styl hry a hlavně se dokáže prodrat přes tu obrovskou zvukovou zeď, kterou tvoří kytary během našich koncertů s Arch Enemy... " Tak popsal charakter svého bubnu sám Daniel Erlandsson. Recenze, kritiky i odezva dalších uživatelů tohoto nástroje mu dávají za pravdu. A aby byl Danielův buben ještě víc metal, dostal korpus matnou povrchovou úpravu a dvě řady decentních ocelových hrotů po obvodu.
 
Struník
Strunění dodávané k tomuto bubnu pochází z modelové řady Ultra-sound a obsahuje dvacet strun. Jedná se o velmi citlivý struník s rychlou a plnou odezvou.
 
Konfigurace
• 14x5,5''
• Limitovaná edice
• Signovaný model Daniel Erlandsson
• Ocelový korpus bez ohybu o tloušťce 1,2mm
• Trubkovité mušle se speciálním designem
• Deset šroubů na straně
• Ocelový struník Ultra-sound (20 strun)
• Černé ráfky SuperHoops II
• Povrch mechaniky: Chrom / černá

alternativní obrázky: PEARL DE-1455 Daniel Erlandsson Signature Ltd.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu PEARL DE-1455 Daniel Erlandsson Signature Ltd. zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
Martin Sem   |   poslat email   |  31. srpna 2017, 11:29

Dobrý den, mám velký zájem o koupi snare bubnu Pearl- Daniel Erlandsson signature snare. Je možnost si ho u vás zakoupit?
Děkuji za odpověď Martin

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.