PEARL BCX904XP Masters Custom - Piano Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 29 500 Kč
Cena bez DPH 24 380 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PE_.P BCX904XP/C103
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-místná bicí souprava, březové korpusy (6 vrstev – 7,5mm), obsahuje: bass drum (20x18), tomy (10x8 + 12x9), floor tom (14x14), souprava neobsahuje hardware a snare drum, lakovaný povrch, barva: Piano Black

Pearl
Japonská firma Pearl působí na trhu s bicími nástroji již od počátku padesátých let minulého století a řadí se mezi nejoblíbenější světové výrobce. Specializuje se především na výrobu akustických i elektrických bicích souprav, snare bubínků, perkusí orchestrálních i pochodových a příslušenství k bicím nástrojům. Své jméno mezi profesionálními muzikanty celého světa si vydobyla především pověstnou japonskou kvalitou ve zpracování nástrojů už od nejnižších modelů, řadou patentů a inovací ve výrobních postupech a v neposlední řadě také svou firemní politikou vedoucí k velmi příznivému poměru mezi kvalitou a cenou jejich výrobků.
 
Masters Custom
Bicí soupravy Pearl Masters Custom patří mezi vyšší třídu profesionálních nástrojů prvotřídní kvality a bez kompromisů. Jak po stránce použitých materiálů, dostupných rozměrových konfigurací i konstrukčního řešení se jedná o poměrně tradiční bubny vycházející z léty prověřených a oblíbených standardů. Ve své třídě zaujmou také bezkonkurenčním poměrem cena/kvalita. Jedná se o nástroje hojně používané v "první lize" hudebního světa. Jsou oblíbené především pro svou univerzálnost, nadčasovost a samozřejmě pro naprosto špičkové zvukové kvality. Prostě bicí na celý život a pro každou příležitost.
 
Korpusy
Masters Custom BCX jsou vyrobeny z šestivrstvých březových korpusů o tloušťce 7,5 mm. Ty jsou oblíbené především pro svou přirozenou ekvalizaci, kdy do popředí vystupují spodní frekvence společně s výškovým atakem. Jejich zvuk je tak velice kultivovaný, přirozený a přitom plný a hutný i bez nazvučení. Současně se však velice snadno ladí a dokáží se výborně přizpůsobit jak poloze ladění, tak typu blan i způsobu hry. Korpusy BCX vynikají širokým dynamickým rozsahem i vysokou citlivostí přičemž si ve všech dynamických úrovních zachovávají svůj osobitý charakter. Nabízí tak velice komfortní pocit ze hry a stoprocentní jistotu, že každý úder bude znít dokonale. Na celkovém dojmu bubnům rozhodně neubírá ani povrchová úprava, na kterou byl použit luxusní lak s vysokým leskem.
 
Hardware
U všech bubnů série Masters Custom byly použity můstkové mušle Masters Bridge Lugs navržené pro co nejnižší zátěž korpusů a zároveň vysokou stabilitu ladění a dlouhou výdrž. Použité ráfky Pearl MasterCast jsou z odlévané oceli a kromě vysoké pevnosti a elegantního designu dodávají bubnům také výrazný a hlasitý atak při rimshotech. Tomy jsou na holderech uchyceny systémem Pearl OptiMount – tedy za čtyři mušle a s nulovým kontaktem s tělem bubnu. Pearl OptiMount je jedním z nejpokročilejších řešení zavěšení bubnu na trhu – nabízí maximální stabilitu i variabilitu nastavení, pohodlnou manipulaci a především minimalizuje vliv na rezonanci korpusu. Veškerý hardware dostal také chromovanou povrchovou úpravu, která je vysoce odolná vůči oděrkám a nástroj si tak zachovává atraktivní vzhled po dlouhou dobu.
 
Konfigurace
• Velký buben: 20x18 (6 vrstev břízy – 7,5 mm)
• Floor tom: 14x14 (6 vrstev břízy – 7,5 mm)
• Tom: 10x8 (6 vrstev břízy – 7,5 mm)
• Tom: 12x9 (6 vrstev břízy – 7,5 mm)
• odlévané ráfky MasterCast
• zavěšení tomů Pearl Optimount
• lakovaný povrch
• barva: Piano Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PEARL BCX904XP Masters Custom - Piano Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.