PAISTE SIGNATURE full ride 20" - 50,8cm

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 12 875 Kč
Cena bez DPH 10 641 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: PA_.PA 4001620
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

20" full ride, série Signature

Paiste se snažila modelovou řadou Signature vyjít vstříc hlavně profesionálním hudebníkům, nadšeným, vzdělaným bubeníkům, kteří se maximálně zaobírají zvukem své sady. Paiste se pokusila nabídnout nové činely s typickými tradičními charakteristickými rysy, které Paiste vystihují a to se také společnosti povedlo a činely byly širokou profesionální společností přijaty více než dobře. O tom, jak skvělé činely Paiste Signature jsou vypovídá i skutečnost, kolik světově známých bubeníků Paiste Signature používá!

Paiste Signature se pro svoji hlasitost výborně hodí na živé hraní, ale samozřejmě i pro nahrávání. Prosadí se výborně v nejdivočejších a nejtvrdších stylech hudby jako například Heavy Metal, Hard Rock apod. stejně dobře jako v jemnějším popu, Funku, R&B, Country, Bluesu a dalších stylech, kde bubeníci vyžadují, aby jejich činely přesně vystihly jejich potřeby a podtrhly celkový charakter jejich hry a stlu hudby.

Paiste Signature jsou činely velmi muzikální, transparentní, nádherné jak po zvukové tak po vizuální stránce, zvukově bohaté, plné, čisté s velice expresivním zvukem. Množství velikostí a modelů je neuvěřitelné a každý bubeník si může najít činelovou sadu přesně pro sebe ať už hraje pop, nebo metal a tyto činely jeho hru posunou ještě o několik kroků dál!

Činely jsou dělány tradičně ručně v rukou nejlepších "činelářů" společnosti Paiste. Na každý kousek dohlíží několik profesionálů, kteří nikdy nedovolí, aby z výrobní haly odešel kousek, který by nebyl zcela perfektní a 100%-ní.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu PAISTE SIGNATURE full ride 20" - 50,8cm zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.