PAISTE 2002 Thin Crash 16"

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 020 Kč
Cena bez DPH 5 802 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: PA_.PA 1061216
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

16" thin crash, série 2002

Tyto profesionální, ručně tepané činely se staly standardem mezi bubeníky po celém světě pro svůj univerzální hutný zvuk. Řada 2002 je oblíbená mezi bubeníky, kteří vyžadují od svých činelů pořádnou dávku energie a drive, mezi bubeníky, kteří chtějí, aby se činely velkolepě prostříhávali jejich hudbou a to je právě to, co od činelů Paiste 2002 můžete čekat.

Nicméně řada činelů Paiste 2002 není jen řada uřvaných neukázněných plechů. Činely velmi pěkně reagují i na údery při jemnější hře, není problém využít je ve stylech jako například Country, Soul, R&B, nebo Gospel. To pravé potěšení z jejich zvuku ale příjde až pokud se dostaneme na druhou stranu žebříčku hudebních stylů. Paiste 2002 se nejlépe prosadí v Rocku a jeho odnožích stejně dobře jako třeba v Metalu, nebo Punku! Tvrdá hra je přesně to, co činelům této řady sedí nejlépe - právě v těchto stylech se činely výborně prosadí a dají vám poznat, co vlastně znamená mít činely PAISTE.

Zvuk činelů se dá popsat jako čistý, vřelý, silný, muzikální a velmi precizní i při opravdu razantní hře. Činely jsou vyrobeny ze slitiny CuSn8 Bronze známé jako "2002 Bronze"

Řada Paiste 2002 vznikla na četné volání po nových činelech v 60. letech, kdy vznikala rocková muzika a bylo třeba předimenzovat jak hlasitost činelů, tak i zvukové frekvence. Vznikla tedy serie Giant Beat, která se okamžitě dostala do povědomí hráčů po celém světě a od této doby se Paiste 2002 stala jednou z nejoblíbenějších řad vůbec! Činely od 70. let prošly několika změnami a vylepšeními, řada byla doplněna o větší a naopak i menší kousky, o činely různé tloušťky, zabarvení, o efektové činely a modely "WILD" tak, aby si každý bubeník mohl vybrat tu správnou sestavu ušitou přesně namíru, sestavu činelů, která ho podpoří a vyzdvihne to nejlepší z jeho umu.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu PAISTE 2002 Thin Crash 16" zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.