NUMARK SCRATCH

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 12 790 Kč
Cena bez DPH 10 570 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: NUM.FNUM001
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

2-kanálový digitální scratch mixpult, FX, InnoFader, Serato DJ DVS

 
NUMARK SCRATCH
 
NUMARK SCRATCH je dvoukanálový digitální DJ mixážní pult. Disponuje dvěma analogovými stereo vstupy s přepínatelnou citlivostí (line / phono), mikrofonním vstupem, třemi stereo výstupy, výstupem na sluchátka a digitálním USB rozhraním. Pro úpravu zvuku je na každém kanálu k dispozici ekvalizér a nezávislý ovladač hlasitosti. Výbavu doplňuje vyměnitelný crossfader s volitelnou obálkou a možností reverzního chodu. Masivní kovové šasi zajišťuje snadnou přenosnost a vysokou odolnost při každodenním použití.
 
Vlastnosti
Každý kanál je vybaven potenciometrem citlivosti (Gain), třípásmovým ekvalizérem s pevně přiřazenými frekvencemi (Bass, Mid, Treble), posuvným ovladačem hlasitosti a přepínačem pro volbu signálu (LINE-PHONO / PC). Mikrofonní vstup má k dispozici nezávislé ovládání hlasitosti a jeden potenciometr pro nastavení basů / výšek. Centrální vyměnitelný crossfader (innoFADER) může pracovat v režimu Normal a Revers, pro prolínání lze použít dvě křivky s různou strmostí. DJ má na hlavním panelu dále k dispozici šest tlačítek pro přímý přístup k efektům a osm padů s přiřaditelnou funkcí. Hlavní připojovací terminály jsou umístěny na zadní straně – vstupní část zahrnuje dva analogové stereo vstupy (RCA L+R), jeden vstup pro mikrofon (XLR) a digitální USB vstup. Smíchaný signál je směrován do dvou stereo výstupů (Master / Booth). Společně s mixpultem dodává výrobce aplikaci Serato DJ Pro včetně DVS licence, která umožňuje ovládat software pomocí Noisemap Control vinylů nebo CD. 
 
Specifikace
•    Analogové vstupy: 
    2x stereo vstup (RCA L+R)
    1x mikrofonní vstup (XLR)
•    Analogové výstupy: 
    1x symetrický master (XLR L+R)
    1x nesymetrický master (RCA L+R)
    1x nesymetrický booth (RCA L+R)
•    Vybavení vstupů: třípásmový ekvalizér, gain, potenciometr hlasitosti, přepínač pro volbu zdroje
•    Mikrofonní vstup: ekvalizér, gain
•    Crossfader: módy Normal / Reverse, dvě prolínací křivky
•    Efektová tlačítka (6x), Pady (8x)
•    Softwarová výbava: Serato DJ Pro včetně DVS licence
 
O značce Numark 
Numark založili v roce 1971 v Edisonu v New Jersey Harry a Robert Kotovsky jako jednu z mála specializovaných DJ značek. Už v osmdesátých letech, ve zlaté éře diska, se stal Numark velmi populární mezi dýdžeji, a to díky široké nabídce mixážních pultů, gramofonů a reproduktorů. Společnost ve světě DJingu udávala směr už od svého vzniku. Ať už to bylo v osmdesátých letech mixážní konzolí DM1775, prvním DJ mixem s vestavěným vzorkovacím modulem, nebo momentem, kdy v letech devadesátých Numark jako první na světě představil DJ jednotku se dvěma CD mechanikami. Společnost nezaskočil ani příchod digitálních médií a v roce 2003 uvádí na trh první DJ přehrávač s vestavěným pevným diskem. Dnes patří Numark k předním výrobcům DJ vybavení s několika mezinárodními pobočkami a distribucí po celém světě.

alternativní obrázky: NUMARK SCRATCH

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu NUMARK SCRATCH zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.