NUMARK PT01 Scratch

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 490 Kč
Cena bez DPH 2 884 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: NUM.QNUM037
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný "scratch" gramofon v kufříku, USB, repro, zabudovaný Scratch přepínač (vyměnitelný uživatelem), RCA a sluchátkový výstup

 
NUMARK PT01 Scratch
 
NUMARK PT01 Scratch je „scratch“ gramofon v přenosném kufříkovém provedení. Pro jednoduchou obsluhu obsahuje speciální Scratch Switch™, který prostřednictvím snížení hlasitosti u reproduktoru a audio výstupů simuluje DJ techniku nazývanou jako cutting. Gramofon je schopný pracovat s rychlostmi pohonu 33 1/3, 45 a 78 RPM, k přepínání slouží ovladač na horním panelu. Díky zabudovanému reproduktoru můžete přehrávat oblíbené vinyly bez potřeby dodatečného ozvučení. K maximální mobilitě zařízení přispívá možnost bateriového napájení.
 
Vlastnosti
Snímání zvuku zajišťuje kvalitní uživatelsky vyměnitelná přenoska umístěná na ručně ovládaném vyváženém raménku. Scratch Switch™ je možné přenastavit pro praváky i leváky, v případě potřeby jej lze též snadno demontovat a vyměnit. Na vrchním panelu má DJ k dispozici ovladač pro korekci ladění (v rozmezí +10%), ekvalizér pro úpravu frekvenční odezvy (Low-High) a potenciometr pro celkovou hlasitost (Audio). K připojení externího zdroje zvuku slouží 3,5 mm mini jack, hlavní výstup obstarávají konektory RCA (L+R), které jsou dále doplněny sluchátkovými výstupy. Prostřednictvím konektoru USB můžete gramofon připojit k notebooku a snadno pořídit záznam Vašeho mixu.
 
Specifikace
•    Vstup: 3,5 mm mini jack
•    Výstup: RCA (L+R), sluchátkové výstupy 3,5 mm a 6,35 mm jack
•    Rychlosti pohonu: 33 1/3, 45, 78
•    USB konektor
•    Zabudovaný reproduktor
•    Napájení: síťový adaptér, baterie (6x D Cell) 
 
O značce Numark 
Numark založili v roce 1971 v Edisonu v New Jersey Harry a Robert Kotovsky jako jednu z mála specializovaných DJ značek. Už v osmdesátých letech, ve zlaté éře diska, se stal Numark velmi populární mezi dýdžeji, a to díky široké nabídce mixážních pultů, gramofonů a reproduktorů. Společnost ve světě DJingu udávala směr už od svého vzniku. Ať už to bylo v osmdesátých letech mixážní konzolí DM1775, prvním DJ mixem s vestavěným vzorkovacím modulem, nebo momentem, kdy v letech devadesátých Numark jako první na světě představil DJ jednotku se dvěma CD mechanikami. Společnost nezaskočil ani příchod digitálních médií a v roce 2003 uvádí na trh první DJ přehrávač s vestavěným pevným diskem. Dnes patří Numark k předním výrobcům DJ vybavení s několika mezinárodními pobočkami a distribucí po celém světě.

alternativní obrázky: NUMARK PT01 Scratch

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu NUMARK PT01 Scratch zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.