NUMARK M6 USB

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 990 Kč
Cena bez DPH 4 124 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: NUM.FNUM060
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Čtyřkanálový DJ mixážní pult

 
NUMARK M6 USB
 
NUMARK M6 USB je čtyřkanálový DJ mixážní pult s USB vstupem určený pro menší kluby, hudební párty nebo jako součást záložní DJ sestavy. Je vybaven čtyřmi přepínatelnými kanály (line / phono / USB), mikrofonními vstupy, třemi stereo výstupy a výstupem na sluchátka. Pro úpravu zvuku je na každém kanálu k dispozici ekvalizér a nezávislý ovladač hlasitosti. Výbavu doplňuje crossfader s volitelnou obálkou a možností reverzního chodu. Masivní kovové šasi zajišťuje snadnou přenosnost a vysokou odolnost při každodenním použití. Pult je uzpůsoben pro montáž do racku.
 
Vlastnosti
K výbavě každého kanálu patří potenciometr citlivosti (Gain), třípásmový ekvalizér s pevně přiřazenými frekvencemi (Bass, Mid, Treble) a posuvný ovladač hlasitosti. Kanály 1 a 2 jsou schopné pracovat s linkovým nebo gramofonovým signálem, kanál 3 je určený pro linkový nebo USB signál z připojeného počítače a kanál 4 pracuje s linkou nebo mikrofonem. Pro centrální crossfader lze použít dvě křivky s různou strmostí. Hlavní připojovací terminály jsou umístěny na zadním panelu – vstupní část zahrnuje šest linkových / phono vstupů (RCA L+R), USB vstup a dva vstupy pro mikrofon (XLR a 6,3mm jack). Smíchaný signál je směrován do čtyř stereo výstupů s konektory XLR a RCA.
 
Specifikace
•    Vstupy: 6x RCA L+R, USB, 2x mikrofonní vstup (XLR + 6,3mm jack)
•    Výstupy: 1x XLR (L+R), 3x RCA (L+R), 1x sluchátkový výstup (6,3mm stereo jack)
•    Výbava kanálu: třípásmový ekvalizér, gain, potenciometr hlasitosti
•    Crossfader: módy Normal / Reverse, dvě prolínací křivky
•    Cue fader
 
O značce Numark 
Numark založili v roce 1971 v Edisonu v New Jersey Harry a Robert Kotovsky jako jednu z mála specializovaných DJ značek. Už v osmdesátých letech, ve zlaté éře diska, se stal Numark velmi populární mezi dýdžeji, a to díky široké nabídce mixážních pultů, gramofonů a reproduktorů. Společnost ve světě DJingu udávala směr už od svého vzniku. Ať už to bylo v osmdesátých letech mixážní konzolí DM1775, prvním DJ mixem s vestavěným vzorkovacím modulem, nebo momentem, kdy v letech devadesátých Numark jako první na světě představil DJ jednotku se dvěma CD mechanikami. Společnost nezaskočil ani příchod digitálních médií a v roce 2003 uvádí na trh první DJ přehrávač s vestavěným pevným diskem. Dnes patří Numark k předním výrobcům DJ vybavení s několika mezinárodními pobočkami a distribucí po celém světě.

alternativní obrázky: NUMARK M6 USB

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu NUMARK M6 USB zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
wenca   |   poslat email   |  24. března 2015, 07:58

mě jste k tomu nedodaly napájecí kabel!

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.