NUMARK M2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 690 Kč
Cena bez DPH 2 223 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: NUM.FNUM045
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Dvoukanálový DJ pult

 
NUMARK M2
 
NUMARK M2 je dvoukanálový DJ mixážní pult určený pro menší kluby, hudební párty nebo jako součást záložní DJ sestavy. Je vybaven dvěma přepínatelnými kanály (line / phono), mikrofonním vstupem, dvěma stereo výstupy a výstupem na sluchátka. Pro úpravu zvuku je na každém kanálu k dispozici ekvalizér a nezávislý ovladač hlasitosti. Výbavu doplňuje crossfader s volitelnou obálkou a možností reverzního chodu. Masivní kovové šasi zajišťuje snadnou přenosnost a vysokou odolnost při každodenním použití. Pult je uzpůsoben pro montáž do racku.
 
Vlastnosti
Linkové / phono kanály jsou vybaveny potenciometrem citlivosti (Gain), třípásmovým ekvalizérem s pevně přiřazenými frekvencemi (Bass, Mid, Treble) a posuvným ovladačem hlasitosti. Mikrofonní vstup má k dispozici nezávislé ovládání hlasitosti a dvoupásmový ekvalizér. Centrální crossfader může pracovat v režimu Normal a Revers, pro prolínání lze použít dvě křivky s různou strmostí. Hlavní připojovací terminály jsou umístěny na zadním panelu – vstupní část zahrnuje čtyři linkové / phono vstupy (RCA L+R) a jeden vstup pro mikrofon (6,3mm jack). Smíchaný signál je směrován do dvou stereo výstupů (Master / Record).
 
Specifikace
•    Vstupy: 4x RCA L+R, 1x mikrofonní 6,3mm jack
•    Výstupy: 2x RCA L+R, 1x sluchátkový výstup (6,3mm stereo jack)
•    Linkové / phono vstupy: třípásmový ekvalizér, gain, potenciometr hlasitosti
•    Mikrofonní vstup: dvoupásmový ekvalizér, gain
•    Crossfader: módy Normal / Reverse, dvě prolínací křivky
•    Cue fader
 
O značce Numark 
Numark založili v roce 1971 v Edisonu v New Jersey Harry a Robert Kotovsky jako jednu z mála specializovaných DJ značek. Už v osmdesátých letech, ve zlaté éře diska, se stal Numark velmi populární mezi dýdžeji, a to díky široké nabídce mixážních pultů, gramofonů a reproduktorů. Společnost ve světě DJingu udávala směr už od svého vzniku. Ať už to bylo v osmdesátých letech mixážní konzolí DM1775, prvním DJ mixem s vestavěným vzorkovacím modulem, nebo momentem, kdy v letech devadesátých Numark jako první na světě představil DJ jednotku se dvěma CD mechanikami. Společnost nezaskočil ani příchod digitálních médií a v roce 2003 uvádí na trh první DJ přehrávač s vestavěným pevným diskem. Dnes patří Numark k předním výrobcům DJ vybavení s několika mezinárodními pobočkami a distribucí po celém světě.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu NUMARK M2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.