NOVOX MiniMobivox

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 225 Kč
Cena bez DPH 2 665 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 3 290 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: NVX.1080030
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Aktivní mobilní bateriový ozvučovací systém, výkon: 50W, až 12h provozu na jedno dobití, repro: 6,5 "+ 1", 3 kanálový mix, Bluetooth, efektový procesor

 
NOVOX MiniMobivox
 
MiniMobivox je aktivní mobilní ozvučovací systém o výkonu 50W. Disponuje zabudovaným přehrávačem mp3, data pro přehrávání lze dodat pomocí slotů USB a SD, systém je rovněž vybaven funkcí Bluetooth. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je MiniMobivox snadno přenosný. Vestavěné napájení umožňuje na jedno nabití až 12 hodin nepřerušovaného provozu, systém je tedy možné použít prakticky kdekoli. Ovládací panel nabízí dva vstupy a tříkanálový mix. MiniMobivox je ideálním pomocníkem pouličních umělců, uplatnění ale najde i při jiných hudebních akcích, na zkouškách nebo konferencích.
 
Vlastnosti
Skelet systému je vyroben z odolného plastu, má rozměry 390 x 270 x 270 mm a váží pouhých 4,2 kg. Na zadní straně je vylisováno madlo pro snadnou manipulaci. MiniMobivox je osazen jedním 6,5 palcovým basovým reproduktorem a jedním jednopalcovým výškovým reproduktorem. Nabízí dva vstupy, jeden XLR a jeden stereo RCA, vybaven je i Line Out výstupem. Tříkanálový mix obsahuje dvoupásmové korekce a zabudovaný efekt Echo. Na ovládacím panelu najdete i indikátor stavu vestavěné baterie, která je schopna udržet systém v nepřetržitém provozu 8 až 12 hodin. Umožňuje dálkové ovládání.
 
Specifikace
•    Typ: aktivní
•    Výkon: 50W, třída D
•    Materiál: plast
•    Reproduktory: 1x 6,5“ basový, 1x 1“ výškový
•    Počet kanálů: 3
•    Vstupy: 1x XLR, 1x RCA stereo
•    Výstupy: 1x Line out
•    Přehrávání mp3: USB, SD, Bluetooth
•    Rozměry: 390x270x270 mm
•    Váha: 4,2 kg 
 
O značce Novox 
Novox je polská společnost s širokým portfoliem výrobků pokrývající mnoho oblastí pódiové a studiové techniky. První řadu bezdrátových systémů uvedla na trh v roce 2008 a definovala tak svoji vizi kvality s výborným cenovým poměrem. Kromě bezdrátových systémů vyrábí společnost studiové i pódiové mikrofony, sluchátka, mixážní pulty a reproduktory. Novox využívá zkušeností profesionálů v kombinaci s technologickým vývojem, do kterého investoval nemalé prostředky. Výsledkem jsou vysoce kvalitní audio zařízení v bezkonkurenční cenové relaci. Ostatně, skoro 10 000 systémů Novox NVX funguje bez problémů od roku 2008 dodnes.

alternativní obrázky: NOVOX MiniMobivox

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu NOVOX MiniMobivox zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.