NOVATION 61SL MKIII

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 15 390 Kč
Cena bez DPH 12 719 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-11%
Doporučená s DPH 17 290 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: NOV.HN195501
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Klávesový kontroler - 61 kláves, klaviatura: polovyvážená s aftertouch

 
NOVATION 61SL MKIII
 
NOVATION 61SL MKIII je třetí generace pokročilého klávesového USB/MIDI kontroléru, který umožňuje komplexní řízení hudební sestavy tvořené hardwarovými a softwarovými nástroji. K ovládání DAW aplikací, pluginů a softwarových instrumentů má k dispozici 8 otočných ovladačů, 8 posuvných potenciometrů, podsvícené spínače a 16 rychlostně a tlakově citlivých RGB padů. Excelentní kontrolu nad hrou poskytuje prémiová polovyvážená mechanika s rychlostní a tlakovou citlivostí. Nově je součástí výbavy také osmistopý patternový sekvencer.
 
Vlastnosti
K řízení zvukových modulů, syntezátorů a dalších externích zařízení je nástroj vybavený MIDI konektory (IN, OUT, THRU / OUT2) a dvěma sety konektorů CV / GATE / MOD. Synchronizaci umožňuje výstup CLOCK OUT. Pro připojení k PC/MAC a ke kontrole DAW aplikací, softwarových nástrojů a pluginů slouží konektor USB. Výrazové možnosti hry rozšiřují kromě rychlostně a tlakově citlivé klaviatury (lze definovat až 8 klávesových zón) kolečka Pitch Bend a Modulation. K dispozici jsou také vstupy pro kontrolní, sustain a expression pedál. Ovládání kontroléru zajišťuje pět barevných TFT displejů s vysokým rozlišením, orientaci v nastavení usnadňují také RGB LED diody nad klávesami. SL MKIII pohotově spolupracuje se všemi běžně používanými DAW aplikacemi (Cubase, Pro Tools, Studio One, Reaper) a plně podporuje integraci se softwarem Logic a Reason. Nástroj je dodáván společně s bohatou softwarovou výbavou, která zahrnuje Ableton Live Lite a 4 GB zvuků od Loopmasters.
 
Specifikace
•    Počet kláves: 61, rychlostní a tlaková citlivost
•    Pady: 16, rychlostně a tlakově citlivé, RGB podsvícení
•    Otočné ovladače: 8 kontinuálních ovladačů
•    Posuvné ovladače: 8
•    6 transportních tlačítek
•    Spínače s podsvícením
•    61 LED diod nad klávesami
•    USB port
•    MIDI IN, OUT, THRU / OUT2
•    2x CV, 2x Gate, 2x Modulation (3,5mm jack konektory)
•    Clock out
•    Sustain pedál: 1/4" (6,35mm) TRS jack
•    Expression pedál: 1/4" (6,35mm) TRS jack
•    Footswitch pedál: 1/4" (6,35mm) TS jack
•    Patternový sekvencer, 8 stop
•    8 klávesových zón
•    5x RGB TFT displej s vysokým rozlišením 
•    Kolečka Pitch Bend a Modulation
•    Rozměry: 817 mm (Š) x 300 mm (H) x 100 mm (V)
•    Přiložený software: Ableton Live Lite a 4 GB zvuků od Loopmasters
 
O značce Novation  
Novation Digital Music Systems Ltd. je britský výrobce hudebních nástrojů, který již od roku 1992 zásobuje amatérské i profesionální hudebníky kvalitními MIDI kontroléry, analogovými syntezátory DJ kontroléry a další technikou. V roce 1992 značka obohatila své produktové portfolio o klávesový kontrolér MM10 pro hudební stanici Yamaha QY10, a krátce na to jej doplnila o analogový syntezátor Bass Station, který je dnes již považován za klasiku a je součástí nástrojového arzenálu hudebních těles jako William Orbit, Biosphere, Massive Attack, Orbital, Apollo 440, Nine Inch Nails, Radiohead, Jimi Tenor, Laurent Garnier, Sneaker Pimps, nebo Underworld. Koncem devadesátých společnost Novation uvedla na trh výjimečný groovebox DrumStation a další díru do hudebního světa udělala prostřednictvím syntezátorů Supernova a Nova, které nastolily v oblasti polyfonní syntézy zvuku zcela nové standardy. S nastupujícím rozvojem digitálních platforem a DAW programů se značka Novation po roce 2000 vrací k výrobě MIDI kontrolérů a postupně představuje výrobky jako X- Station, Remote, Launchpad nebo Launchkey, které se stávají centrem řady domácích studií i živých set-upů. Zároveň stále přináší nové modely syntezátorů Nova i Bass Station.

alternativní obrázky: NOVATION 61SL MKIII

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu NOVATION 61SL MKIII zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.