NATIVE INSTRUMENTS Maschine Mikro MK3

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 690 Kč
Cena bez DPH 4 702 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-7%
Doporučená s DPH 6 090 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: NAI.SNAI051
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Hudební produkční nástroj - kompaktní velikost, 16 RGB padů

 
NATIVE INSTRUMENTS Maschine Mikro MK3
 
Maschine Mikro MK3 je vyspělý MIDI kontroler z řady MASCHINE. Nabízí to nejlepší z Maschine MK3 v kompaktní velikosti vhodné na cesty. Je ideální pro první seznamování s tvorbou hudby, případně ho lze využívat i při živých produkcích. Díky propracované integraci s množstvím softwaru se práce v DAW stává ergonomičtější a kreativnější. K dispozici je bohatá knihovna zvuků, smyček a dalších stavebních prvků nejen elektronické hudby, kterou lze rozšířit o vlastní samply, zaznamenané prostřednictvím audio rozhraní z vinylu, kytary či jiného libovolného zdroje zvuku.
 
Vlastnosti
Maschine Mikro MK3 je kompaktní HW/SW systém pro všechny virtuální nástroje a efekty z rodiny MASCHINE. 16 velkých a tlakově citlivých podsvícených padů, multifunkční enkodér, displej se základními informacemi o vybraném parametru, dotykový pásek přiřaditelný různým funkcím a další funkční tlačítka – to vše umožňuje rychlé a jednoduché vytváření hudby obzvlášť na cestách. Intuitivní ovládání a propracovaná integrace s dodávaným softwarem i většinou známých DAW slibují komfortní a kreativní práci. Možnost vlastního samplování pak posouvá tvůrčí hranice ještě dál. Mikro MK3 má 4 různé režimy práce a obrovské množství dodávaných zvuků, které lze ještě mnohonásobně rozšířit. Díky možnosti vyhledávání nových zvuků bez nutnosti přerušení hudby, je Mikro MK3 výborný i na LIVE aplikace.
 
Specifikace
•    kompaktní nástroj pro hudební produkci integrující výkonný software ovládaný dotykovým hardware
•    4 způsoby aktivování zvuků pomocí 16 padů:
•    bicí v režimu Pad
•    přehrávání melodií v režimu Keyboard
•    vytváření akordových postupů v režimu Chord
•    práce v klasickém stylu krokového sekvenceru v režimu Step
•    využívání vlastního software nebo VST/AAX/Audio Unit plug-in modulů ve všech velkých DAW (včetně Ableton Live, Pro Tools, Logic Pro a FL Studio)
•    k dispozici je 1,6 GB MASCHINE Factory Selection samplů, smyček, nástrojů, presetů, patternů, bicích sad a skladeb
•    stejný software jako u MASCHINE MK3/STUDIO/JAM – obsahuje 25 profesionálních efektů včetně filtru, EQ, delay, reverbu a kompresoru
•    16 velkých, tlakově citlivých padů pro perkusivní hru oběma rukama
•    dvojdotykový Smart Strip (pásek) umožňuje tahem prstů doplňovat nástrojovou hru, ohýbat tóny, pracovat s Power FX apod.
•    mačkací enkodér a displej pro procházení, navigaci, upravování hlasitosti a panorámy a řízení parametrů
•    napájení z USB 2.0
•    možnosti klasického grooveboxu, které zahrnují úrovně dynamiky pro všech 16 padů, swing, propojení padů, opakování not, krokový sekvencer a emulaci samplování MPC60/SP1200
•    výkonný mixer, aranžér a sampler zajišťující kreativní kontrolu vašich stop v DAW
•    jednoduše rozšiřitelné knihovny pomocí KOMPLETE, Sounds.com, Expansions
•    perfektní integrace s veškerými nástroji a efekty certifikovanými NKS
•    systémové požadavky:
•    macOS 10.12 nebo 10.13 (poslední update), Intel Core i5, 4 GB RAM
•    Windows 10 (poslední update, 64 bit), Intel Core i5 nebo ekvivalentní CPU, 4 GB RAM
•    nutné internetové připojení a grafická karta podporující OpenGL 2.1 či vyšší pro stažení a aktivaci MASCHINE software. Jakmile je aktivace provedena, lze všechny produkty používat off-line
•    rozměry: 320 mm x 177 mm x 45 mm (š x h x v)
•    hmotnost: 1,12 kg
 
O značce Native Instruments 
Název Native Instruments se poprvé objevil v roce 1996 poté, co Stephan Schmitt a Volker Hinz vyvinuli svůj první softwarový syntetizér, který později položil základy jednomu ze stěžejních produktů s označením NI, softwaru Reaktor. Dalším zlomovým okamžikem v životě mladé společnosti byl rok 2000, kdy uvedla na trh první verzi DJ softwaru Traktor. Dnes Native Instruments nabízí rozsáhlý arzenál hardwaru i softwaru kombinující vynikající zvukovou kvalitu a flexibilitu. Portfolio je rozděleno do tří oblastí. První je řada Komplete, nabízející v současnosti více než 50 softwarových nástrojů a efektů, patří sem i Reaktor, sampler Kontakt nebo kytarový software Guitar Rig. Druhou základní sérií Native Instruments je řada Maschine, která od roku 2009 nabízí širokou škálu hardwaru pro tvorbu hudby. Třetím zásadním okruhem produktů je Traktor, který kromě softwaru stejného jména poskytuje DJům i rozsáhlý sortiment DJ hardwaru. V současnosti má společnost Native Instruments přibližně 400 zaměstnanců, její pobočky sídlí v Berlíně, Los Angeles, Tokyu, Londýně, Paříži a Shenzenu.

alternativní obrázky: NATIVE INSTRUMENTS Maschine Mikro MK3

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu NATIVE INSTRUMENTS Maschine Mikro MK3 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.