NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol S88 MK2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 25 190 Kč
Cena bez DPH 20 818 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: NAI.SNAI199
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

MIDI klaviatura - 88 kláves, kladívková mechanika FATAR

 
NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol S88 MK2
 
Komplete Kontrol S88 MK2 je druhá generace midi kontroleru od výrobce Native Instruments. Inovovaná verze je vybavená kladívkovou mechanikou Fatar s plným klavírním rozsahem 88 kláves a dvojitým barevným displejem s vysokým rozlišením. Nechybí technologie Ligh Guide, plná integrace s virtuálními nástroji NKS a přednastavené šablony pro ovládání DAW aplikací. Součástí softwarové výbavy je balík virtuálních instrumentů a efektů Komplete 12 Select včetně produktů The Gentleman, Massive, Monark a dalších.
 
Vlastnosti
Kladívková mechanika Fatar je u nového modelu doplněna dvěma kolečky Pitch a Modulation, která nahrazují ribbon kontrolery použité u první generace nástroje. Rychlé a přehledné ovládání virtuálních nástrojů a DAW aplikací umožňuje dvojitý barevný displej společně s osmi podsvětlenými spínači a dotykově citlivými otočnými potenciometry.
Orientaci v nastavení zvuků, klávesových zón a dalších parametrů usnadňuje technologie Light Guide s barevnými LED diodami nad klávesami. Zadní panel nástroje je osazen konektory USB, MIDI IN / OUT a dvojicí vstupů pro připojení pedálů. Dále obsahuje hlavní vypínač, terminál pro připojení napájení a Kensington zámek.  
 
Specifikace
•    Klaviatura: FATAR, 88 kláves, kladívková 
•    MIDI IN, MIDI OUT
•    USB B
•    Kensington Lock 
•    2x vstup pro pedál
•    Dvojitý barevný displej
•    Napájení: adaptér 15V/1,2A nebo USB
 
O značce Native Instruments 
Název Native Instruments se poprvé objevil v roce 1996 poté, co Stephan Schmitt a Volker Hinz vyvinuli svůj první softwarový syntetizér, který později položil základy jednomu ze stěžejních produktů s označením NI, softwaru Reaktor. Dalším zlomovým okamžikem v životě mladé společnosti byl rok 2000, kdy uvedla na trh první verzi DJ softwaru Traktor. Dnes Native Instruments nabízí rozsáhlý arzenál hardwaru i softwaru kombinující vynikající zvukovou kvalitu a flexibilitu. Portfolio je rozděleno do tří oblastí. První je řada Komplete, nabízející v současnosti více než 50 softwarových nástrojů a efektů, patří sem i Reaktor, sampler Kontakt nebo kytarový software Guitar Rig. Druhou základní sérií Native Instruments je řada Maschine, která od roku 2009 nabízí širokou škálu hardwaru pro tvorbu hudby. Třetím zásadním okruhem produktů je Traktor, který kromě softwaru stejného jména poskytuje DJům i rozsáhlý sortiment DJ hardwaru. V současnosti má společnost Native Instruments přibližně 400 zaměstnanců, její pobočky sídlí v Berlíně, Los Angeles, Tokyu, Londýně, Paříži a Shenzenu.

alternativní obrázky: NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol S88 MK2

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol S88 MK2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.