NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol A25

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 490 Kč
Cena bez DPH 2 884 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: NAI.SNAI210
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

MIDI klaviatura - 25 polovyvážených kláves

 
NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol A25
 
Komplete Kontrol A25 je klávesový midi kontroler výrobce Native Instruments, který představuje odlehčenou variantu prémiových firemních ovladačů řady S. Nástroj je vybavený kvalitní polovyváženou mechanikou s rozsahem 25 kláves a novým OLED displejem s vysokým rozlišením. Kontroler podporuje plnou integraci s virtuálními nástroji NKS a obsahuje přednastavené šablony pro ovládání DAW aplikací. Součástí softwarové výbavy je balík virtuálních instrumentů a efektů včetně Maschine Essentials, Monark, The Gentleman, Reaktor Prism, Scarbee Mark I a dalších.
 
Vlastnosti
Polovyvážená mechanika je doplněna dvěma kolečky Pitch a Modulation, která dodávají hře dodatečnou expresivitu. K rychlému a přehlednému ovládání virtuálních nástrojů a DAW aplikací přispívá nový OLED displej, osm dotykově citlivých otočných potenciometrů, 21 spínačů a čtyřsměrný tlačítkový otočný ovladač. Zadní panel nástroje je osazen konektorem USB, který kromě datové komunikace zajišťuje také napájení. Dále je k dispozici vstup pro připojení pedálu a Kensington zámek. Softwarová výbava zahrnuje více než 4 500 zvuků.
 
Specifikace
•    Klaviatura: 25 kláves, polovyvážená 
•    USB B
•    Kensington Lock 
•    1x vstup pro pedál
•    OLED displej
•    Napájení: USB
 
O značce Native Instruments 
Název Native Instruments se poprvé objevil v roce 1996 poté, co Stephan Schmitt a Volker Hinz vyvinuli svůj první softwarový syntetizér, který později položil základy jednomu ze stěžejních produktů s označením NI, softwaru Reaktor. Dalším zlomovým okamžikem v životě mladé společnosti byl rok 2000, kdy uvedla na trh první verzi DJ softwaru Traktor. Dnes Native Instruments nabízí rozsáhlý arzenál hardwaru i softwaru kombinující vynikající zvukovou kvalitu a flexibilitu. Portfolio je rozděleno do tří oblastí. První je řada Komplete, nabízející v současnosti více než 50 softwarových nástrojů a efektů, patří sem i Reaktor, sampler Kontakt nebo kytarový software Guitar Rig. Druhou základní sérií Native Instruments je řada Maschine, která od roku 2009 nabízí širokou škálu hardwaru pro tvorbu hudby. Třetím zásadním okruhem produktů je Traktor, který kromě softwaru stejného jména poskytuje DJům i rozsáhlý sortiment DJ hardwaru. V současnosti má společnost Native Instruments přibližně 400 zaměstnanců, její pobočky sídlí v Berlíně, Los Angeles, Tokyu, Londýně, Paříži a Shenzenu.

alternativní obrázky: NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol A25

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu NATIVE INSTRUMENTS Komplete Kontrol A25 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.