NATIVE INSTRUMENTS Komplete Audio 1

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 490 Kč
Cena bez DPH 2 058 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: NAI.SNAI144
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Zvuková karta, XLR + TRS in, RCA out, až 192 kHz / 24 bit, součástí je Ableton Live Lite, Maschine Essentials a další SW.

 
NATIVE INSTRUMENTS Komplete Audio 1
 
NATIVE INSTRUMENTS Komplete Audio 1 je kompaktní USB audio rozhraní s dvěma vstupními a dvěma výstupními kanály určené pro zpěváky, skladatele, domácí nahrávací studia, pro tvorbu podcastů a živé vysílání. Je vybaveno jedním mikrofonním a jedním linkovým / nástrojovým vstupem. Ty jsou schopny zpracovat zvuk v rozlišení až 24 bit / 192 kHz. Součástí výbavy je softwarový balíček zahrnující mimo jiné DAW aplikace Ableton Live 10 Lite, Maschine Essentials, syntetizér Monark, efekty Replika (delay), Phasis (phaser), Solid Bus Comp (kompresor) a knihovnu NI Komplete Start.
 
Vlastnosti
Zvuková karta umožňuje záznam zvuku v rozlišení24 bit / 192 kHz. Na čelním panelu je k dispozici mikrofonní (XLR) a linkový / nástrojový (6,3mm jack) vstup. Každý je vybavený vlastním ovladačem citlivosti (Gain). Výstupní sekce je osazena dvěma nesymetrickými konektory RCA (L+R). Při práci s kondenzátorovým mikrofonem můžete využít phantomové napájení, poměr mezi nahrávaným a přehrávaným signálem lze při monitoringu nastavovat pomocí potenciometru Input-Host. Na vrchním panelu je pak umístěn velký otočný ovladač pro kontrolu výstupní hlasitosti a LED diody monitorující vstupní úroveň, stav USB připojení a zapnutí phantomového napájení.
 
Specifikace
•    Rozlišení: 24 bit, 44,1 / 48 / 88,2 / 96 / 176,4 / 192 kHz
•    Analogové vstupy: 
    1x XLR s phantomovým napájením 
    1x 6,3mm jack s přepínáním citlivosti line / instrument
•    Analogové výstupy: 2x RCA (L+R) 
•    Sluchátkový výstup: 6,3mm stereo jack s ovladačem hlasitosti
•    Frekvenční rozsah:
    Hlavní výstup: 20 Hz – 20 kHz +/- 0,1 dB
    Sluchátkový výstup: 20 Hz – 20 kHz +/- 0,1 dB
    Nástrojový vstup: 20 Hz – 20 kHz +/- 0,03 dB
    Linkový vstup: 20 Hz – 20 kHz +/- 0,02 dB
    Mikrofonní vstup: 20 Hz – 20 kHz +/- 0,02 dB
•    USB 2.0
•    Softwarová výbava: Ableton Live 10 Lite, Maschine Essentials, Monark, Replika (delay), Phasis (phaser), Solid Bus Comp (kompresor), NI Komplete Start
•    Rozměry: 140 x 117,5 x 52 mm
•    Hmotnost: 360 g
 
O značce Native Instruments 
Název Native Instruments se poprvé objevil v roce 1996 poté, co Stephan Schmitt a Volker Hinz vyvinuli svůj první softwarový syntetizér, který později položil základy jednomu ze stěžejních produktů s označením NI, softwaru Reaktor. Dalším zlomovým okamžikem v životě mladé společnosti byl rok 2000, kdy uvedla na trh první verzi DJ softwaru Traktor. Dnes Native Instruments nabízí rozsáhlý arzenál hardwaru i softwaru kombinující vynikající zvukovou kvalitu a flexibilitu. Portfolio je rozděleno do tří oblastí. První je řada Komplete, nabízející v současnosti více než 50 softwarových nástrojů a efektů, patří sem i Reaktor, sampler Kontakt nebo kytarový software Guitar Rig. Druhou základní sérií Native Instruments je řada Maschine, která od roku 2009 nabízí širokou škálu hardwaru pro tvorbu hudby. Třetím zásadním okruhem produktů je Traktor, který kromě softwaru stejného jména poskytuje DJům i rozsáhlý sortiment DJ hardwaru. V současnosti má společnost Native Instruments přibližně 400 zaměstnanců, její pobočky sídlí v Berlíně, Los Angeles, Tokyu, Londýně, Paříži a Shenzenu.

alternativní obrázky: NATIVE INSTRUMENTS Komplete Audio 1

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu NATIVE INSTRUMENTS Komplete Audio 1 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.