MXL Tempo KR + LD SYSTEMS HP 500

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 290 Kč
Cena bez DPH 1 893 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-16%
Doporučená s DPH 2 730 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 5 ks


Kód produktu: MXL.1004802
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB kondenzátorový mikrofon, kardioidní směrová charakteristika, výstup pro sluchátka, rozlišení:16-bit, vzorkovací frekvence: 44,1/48 kHz A/D převodník Delta Sigma, napájení z USB portu, stojánek a kabel součástí dodávky, barva: černo-červená + dynamická uzavřená sluchátka LD SYSTEMS HP 500

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalita a především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.

Model MXL Tempo je kondenzátorový mikrofon s kardioidní charakteristikou a USB rozhraním, který uživateli umožní přenos zvuku do počítače za cenu, která je dostupná prakticky každému.
Snadná konektivita prostřednictvím USB 1,1 nebo 2, schopnost komunikovat se širokou škálou hudebních programů a kompatibilita s operačními systémy Windows i Mac OS z něj činí dokonalý nástroj pro každého, kdo chce mít své „nahrávací studio“ vždy a všude při sobě. Integrovaný HiFi sluchátkový zesilovač se 3,5 mm výstupem pak rozšiřuje možnosti použití nejen o přímý a bezlatenční monotring, ale také do sféry internetové komunikace.
Dvě atraktivní barevná provedení vychází vstříc těm, kdo ani u tak technického prostředku jako je mikrofon nechtějí slevit z designových nároků.
Dodává se stojanem na stůl a USB kabelem.

Použití:
• Hlasové aplikace
• Ambientní záznam
• Internetová komunikace

Technické údaje:
• USB mikrofon
• Konstrukce: kondenzátorová
• Frekvenční rozsah: 40 Hz - 18 kHz
• Vzorkovací frekvence: 44,1 – 48 kHz
• USB kompatibilita: 1,1 / 2
• A/D převodník: 16-bit Delta Sigma
• THD: 0,01%
• Sluchátkový výstup: 3,5 mm
• Směrová charakteristika: kardioidní
• Citlivost: -47 dB
• Napájení: USB
• Operační systém: Windows a Mac OS
• Konektor: USB
• Rozměry: 190 x 47 mm
• Hmotnost: 0,280 kg
• Příslušenství: stojan na stůl, objímka, USB kabel
• Barva: černo-červená

alternativní obrázky: MXL Tempo KR + LD SYSTEMS HP 500

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL Tempo KR + LD SYSTEMS HP 500 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.