MXL R144 Heritage

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 760 Kč
Cena bez DPH 3 107 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MXL.1005944
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Páskový mikrofon, série: Heritage, limitovaná edice, exkluzivní design, hliníkový pásek 1,8 mikronů, max. SPL: 130dB, směrová charakteristika: osmičková, frekvenční rozsah 20 Hz - 17 kHz, měkký zvuk se zakulacenými výškami, ideální pro elektrické kytary a dechy, součástí balení odpružený držák a kufr, barva: zlato-stříbrná

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalita a především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.
 
Série mikrofonů Heritage připomíná ty nejklasičtější a nejoblíbenější studiové modely, které společnost MXL během své dlouhé historie. V limitované edici s exkluzivním zlatostříbrným designem najdete pestrou paletu modelů, schopnou splnit jakékoliv studiové přání. Počínaje odborníky oceňovaným lampovým typem Genesis a jeho křišťálově znějící verzí s obvody typu FET, přes elektronkový model V69M s luxusní kabeláží Mogami, oblíbený dostupný typ 990 a model V67G s unikátním vintage charakterem, až po páskový mikrofon R144, který umí dát neopakovatelný zvuk elektrické kytaře, se vždy můžete spolehnout na to, že svýrobky série MXL Heritage vždy dostanete to nejlepší, co se v dané cenové kategorii dá pořídit.
 
MXL R144 je studiový páskový mikrofon vhodný na nahrávání všech druhů nástrojů i vokálu. Jeho měkký zvuk s výraznými středy a decentně zakulacenými výškami se skvěle pojí s čistou nebo zkreslenou elektrickou kytarou a dechovými nástroji. Díky přirozenému charakteru je však stejně dobrý také na zpěvy a mluvené slovo, akustickou kytaru, perkuse, bicí nástroje a smyčce.
Nativně osmičková směrová charakteristika modelu minimalizuje přeslechy ze stran a současně nahrávku obohacuje o přirozený dozvuk prostředí. Vysoká odolnost vůči akustickému tlaku dovoluje nahrávat i opravdu hlučné nástroje. Membrána v podobě 1,8-mikronového hliníkového pásku zaručuje opravdu čistý, přirozený a věrný zvuk. Součástí balení je i kufřík, čistící hadřík a odpružený držák.

Použití:
• Elektrická kytara
Žesťové nástroje
• Zpěvy
• Strunné nástroje
• Smyčcové nástroje
• Bicí nástroje
• Perkuse

Technické údaje:
• Páskový (ribbon) mikrofon
Série: limitovaná edice Heritage
• Konstrukce: pásková (rychlostně citlivá)
• Membrána: 1,8 mikronů, hliníkový pásek, délka 47mm
• Frekvenční rozsah: 20 Hz - 17 kHz
• Směrová charakteristika: osmičková
• Citlivost: -56 dB-A
• Impedance: 250 Ohm
• Doporučená zatěžovací impedance: 1500 Ohm
• Max SPL: 130 dB
• Tělo: kovové
• Konektor: XLR
• Rozměry: 171 x 47 mm
• Hmotnost: 400 g
• Barva: zlato-stříbrná
• Vnitřní zapojení: kabely Mogami
• Příslušenství: kufr, odpružený držák, čistící hadřík
 
 

alternativní obrázky: MXL R144 Heritage

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL R144 Heritage zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.